Logo Pracuj.pl

Starszy Planista Produkcji

NFM Production Sp. z o. o.O firmie

  • Lębork
    Lębork, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • planowanie produkcji na podstawie zamówień, dostępnych zasobów produkcyjnych i materiałów;
  • harmonogramowanie zleceń produkcyjnych w oparciu o dostępne moce i zasoby z uwzględnieniem specyfikacji technicznej wyrobów;
  • monitorowanie i analiza surowców niezbędnych do realizacji zleceń produkcyjnych;
  • zapewnienie ciągłości produkcji;
  • analiza kosztów produkcji;
  • monitorowanie realizacji zleceń produkcyjnych;
  • przygotowanie danych i raportów do obliczania wskaźników wydajności, tj. efektywność;
  • określenie ryzyka w procesie oraz podejmowanie działań związanych z jego minimalizacją;
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zapewnienia ciągłości produkcji i poprawy wydajności.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku specjalisty w środowisku produkcyjnych z wykorzystaniem systemu klasy ERP (IFS mile widziany);
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji;
  • odpowiedzialność, asertywność, kreatywność, zdecydowanie i konsekwencja w działaniu;
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel warunek konieczny.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B, w zależności od preferencji kandydata;
  • przyjazną atmosferę w pracy, szacunek i zaufanie;
  • możliwość współpracy z ekspertami w swojej dziedzinie;
  • ścieżkę kariery pozwalającą na zwiększenie zakresu odpowiedzialności wraz z rozwojem zawodowym;
  • wszystkie narzędzia niezbędne do pracy;
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy

Cel stanowiska:

Obsługa zleceń produkcyjnych i zapotrzebowania materiałowego oraz planowanie i koordynowanie procesu produkcji tak aby zamówienia były realizowane w wyznaczonym terminie i wymaganej jakości.

NFM Production Sp. z o. o.

NFM jest częścią norweskiej Grupy NFM zlokalizowaną w Lęborku. Firma mieszcząca się w nowoczesnym budynku zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą zaawansowanych technicznie wyrobów odzieżowych dla potrzeb wojska i policji. W ostatnich latach spółka dynamicznie się rozwija, w związku z tym powstała potrzeba znalezienia specjalistów z różnych branż. Stawiamy na potencjał ludzi młodych. Cenimy doświadczenie wieloletnich praktyków.

Starszy Planista Produkcji, Lębork