Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Planista Strumienia Wartości

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 22.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Poznaj 3M.

Każdego dnia tworzymy, łączymy i odkrywamy. Nasze rozwiązania są obecne w ponad 50 tys. produktów. Przeciętny człowiek korzysta z nich kilka razy dziennie i nawet o tym nie wie.

3M we Wrocławiu to aż 7 zakładów produkcyjnych. Jesteśmy najszybciej rozwijającym się centrum produkcyjnym 3M na świecie.

Dołącz do nas!

W związku z ciągłym rozwojem naszych zakładów poszukujemy kandydatów/-ek na stanowiska:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Tworzenie i kontrola harmonogramu produkcji półproduktów i wyrobów gotowych z zachowaniem kompletności oraz terminowości dostaw
  • Tworzenie i aktualizacja długoterminowych planów produkcyjnych z uwzględnieniem dostępnych wydajności, planowanych inwestycji i projektów
  • Analiza przyszłej sprzedaży i prognoz popytu dla zarządzanego obszaru (Capacity Study)
  • Prowadzenie miesięcznych przeglądów Supply Review z Biznesem oraz kluczowymi Odbiorcami i Dostawcami
  • Planowanie i kontrola poziomu zapasów magazynowych, bieżący monitoring poziomu zapasów
  • Usprawnianie procesu zarządzania zapasami mające na celu optymalizację ich poziomu
  • Utrzymywanie bardzo dobrych wewnętrznych i zewnętrznych relacji z innymi działami firmy, europejskimi i amerykańskimi strukturami 3M, jak również z dostawcami i partnerami handlowymi
  • Zarządzanie danymi oraz tworzenie i aktualizowanie parametrów planistycznych; tworzenie i doskonalenie narzędzi planistycznych
  • Inicjowanie i uczestnictwo w projektach Lean Six Sigma
  • Raportowanie wyników do przełożonego

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki logistyczne, ekonomiczne)
  • Kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w strukturach planistycznych w firmach produkcyjnych
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i zdolności analityczne
  • Umiejętność planowania i organizowania harmonogramów produkcji w dynamicznym środowisku pracy
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Mile widziane: doświadczenie w pracy w systemie SAP, szkolenia wg standardów APICS

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach
  • Liczne benefity pozapłacowe
  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych
  • Dużą swobodę działania, udział w ciekawych projektach
  • Wsparcie merytoryczne przełożonego i współpracowników
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

Praca w 3M to nie tylko wynagrodzenie, szkolenia czy benefity – to także niepowtarzalna kultura organizacyjna i atmosfera pracy!

Zainteresowała Cię nasza oferta?