Ta oferta pracy jest nieaktualna od 120 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Planista Strumienia Wartości

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 22.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poznaj 3M.

    Każdego dnia tworzymy, łączymy i odkrywamy. Nasze rozwiązania są obecne w ponad 50 tys. produktów. Przeciętny człowiek korzysta z nich kilka razy dziennie i nawet o tym nie wie.

    3M we Wrocławiu to aż 7 zakładów produkcyjnych. Jesteśmy najszybciej rozwijającym się centrum produkcyjnym 3M na świecie.

    Dołącz do nas!

    W związku z ciągłym rozwojem naszych zakładów poszukujemy kandydatów/-ek na stanowiska:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • Tworzenie i kontrola harmonogramu produkcji półproduktów i wyrobów gotowych z zachowaniem kompletności oraz terminowości dostaw
    • Tworzenie i aktualizacja długoterminowych planów produkcyjnych z uwzględnieniem dostępnych wydajności, planowanych inwestycji i projektów
    • Analiza przyszłej sprzedaży i prognoz popytu dla zarządzanego obszaru (Capacity Study)
    • Prowadzenie miesięcznych przeglądów Supply Review z Biznesem oraz kluczowymi Odbiorcami i Dostawcami
    • Planowanie i kontrola poziomu zapasów magazynowych, bieżący monitoring poziomu zapasów
    • Usprawnianie procesu zarządzania zapasami mające na celu optymalizację ich poziomu
    • Utrzymywanie bardzo dobrych wewnętrznych i zewnętrznych relacji z innymi działami firmy, europejskimi i amerykańskimi strukturami 3M, jak również z dostawcami i partnerami handlowymi
    • Zarządzanie danymi oraz tworzenie i aktualizowanie parametrów planistycznych; tworzenie i doskonalenie narzędzi planistycznych
    • Inicjowanie i uczestnictwo w projektach Lean Six Sigma
    • Raportowanie wyników do przełożonego

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki logistyczne, ekonomiczne)
    • Kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w strukturach planistycznych w firmach produkcyjnych
    • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i zdolności analityczne
    • Umiejętność planowania i organizowania harmonogramów produkcji w dynamicznym środowisku pracy
    • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość MS Excel
    • Mile widziane: doświadczenie w pracy w systemie SAP, szkolenia wg standardów APICS

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach
    • Liczne benefity pozapłacowe
    • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych
    • Dużą swobodę działania, udział w ciekawych projektach
    • Wsparcie merytoryczne przełożonego i współpracowników
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy

    Praca w 3M to nie tylko wynagrodzenie, szkolenia czy benefity – to także niepowtarzalna kultura organizacyjna i atmosfera pracy!

    Zainteresowała Cię nasza oferta?