Starszy pracownik magazynowy

Colian Logistic Sp z o.o.

  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:od 06:00 do 22:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Ryszarda Chomicza 13

Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa magazynu wysokiego składu w przestrzeniach regałowych

  • Rozładunki i załadunki ciężarówek

  • Rozładunek i załadunek kontenerów

  • Dodatkowe prace magazynowe (stickerowanie, przepakowanie, miksowanie wyrobów)

  • Prace systemowe, obsługa skanera

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków RT i czołowych

  • Dyspozycyjność z uwagi na pracę w systemie dwuzmianowym: od 06:00 do 22:00 od poniedziałku do piątku

  • Okresowo pojawia się możliwość pracy weekendowej (tylko sobota) w godzinach od 06:00 do 14:00

  • Uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 2,5 metra

Mile widziane

  • Mile widziane książeczka sanepidowska

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na umowę o pracę

  • Okres próbny trzymiesięczny

  • Bardzo dobre warunki pracy

  • Parking dla pracowników

  • Pakiet benefitów m.in. ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, pracowniczy program emerytalny, dofinansowanie wypoczynku, upominki świąteczne, fundusz socjalny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Colian Logistic jest polskim operatorem logistycznym należącym do Grupy Colian – lidera w branży spożywczej, do której należą marki: Grześki, Goplana, Solidarność, Jutrzenka, Hellena, Appetita.

Colian Logistic zajmuje się prowadzeniem kompleksowej logistyki dla tych marek oraz klientów zewnętrznych. Jesteśmy firmą skupiającą pracowników o różnych talentach i kompetencjach, którzy z powodzeniem realizują swoje ambicje zawodowe.

Obierz kierunek na rozwój. Poznajmy się!

Przewiń do profilu firmy