Oferta pracy

Starszy Pracownik Produkcji

Unilever Polska Sp. z o.o.

  • Banino (pow. kartuski)

    Banino (pow. kartuski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa urządzenia wchodzącego w skład linii produkcyjnej

  • Pakowanie lodów w opakowania zbiorcze

  • Wizualna kontrola jakości wyrobów gotowych

  • Wykonywanie czynności pomocniczych

Nasze wymagania

  • Jesteś gotowy do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym, 4-brygadowym (WARUNEK KONIECZNY)

  • Posiadasz doświadczenie w pracy z maszynami

  • Świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej

  • Posiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (lub chęć ich wyrobienia)

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • system premiowy uzależniony od wyników pracy

  • najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy

  • rozwój i dostęp do szkoleń i warsztatów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bezpłatny dojazd do/ z pracy na każdą zmianę

Unilever w Baninie k. Gdańska to fabryka, w której produkujemy lody ALGIDA.

To tu powstają Wasze ulubione lody, które od ponad 20 lat wywołują uśmiechy na twarzach konsumentów na całym świecie!

Jesteśmy rozpoznawalni poprzez nasze logo - kształt białego serca na czerwonym tle, pod którym kryje się miłość do lodów i chęć uszczęśliwiania innych.

Przewiń do profilu firmy