Logo Pracuj.pl

Starszy Pracownik Produkcji

Unilever Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa urządzenia wchodzącego w skład linii produkcyjnej
  • Pakowanie lodów w opakowania zbiorcze
  • Wizualna kontrola jakości wyrobów gotowych
  • Wykonywanie czynności pomocniczych

Nasze wymagania

  • Jesteś gotowy do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym, 4-brygadowym (WARUNEK KONIECZNY)
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z maszynami
  • Świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej
  • Posiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (lub chęć ich wyrobienia)

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy
  • rozwój i dostęp do szkoleń i warsztatów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bezpłatny dojazd do/ z pracy na każdą zmianę

Unilever Polska Sp. z o.o.

Unilever w Baninie k. Gdańska to fabryka, w której produkujemy lody ALGIDA.

To tu powstają Wasze ulubione lody, które od ponad 20 lat wywołują uśmiechy na twarzach konsumentów na całym świecie!

Jesteśmy rozpoznawalni poprzez nasze logo - kształt białego serca na czerwonym tle, pod którym kryje się miłość do lodów i chęć uszczęśliwiania innych.

Starszy Pracownik Produkcji, Gdańsk