Logo Pracuj.pl

Starszy Prawnik IP-RODO

Michael PageO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest duża renomowana polska kancelaria prawna z ponad 20- letnim doświadczeniem w zakresie obsługi prawnej dużych i średnich podmiotów gospodarczych, jak również organów administracji rządowej i samorządowej. W związku z ciągłym rozwojem organizacji, Klient poszukuje zmotywowanej osoby do zespołu specjalizującego się w RODO, IP, cyberbezpieczeństwie, znakach towarowych i ochronie środowiska.

Twój zakres obowiązków

  • Zakres obowiązków ze względu na specjalizacje:
  • RODO i IP - tworzenie: polityk, procedur, klauzul do umów, opinii dotyczących organizacji działań promocyjnych, analiz ochrony prywatności oraz umów związanych z digitalizacją
  • Cyberbezpieczeństwo - audyty bezpieczeństwa (ISO 27001) i ciągłości działania (ISO 22301), polityk i procedur, doradztwo dotyczące funkcjonowania infrastruktury krytycznej, plany reagowania na zakłócenia działalności itp.
  • Ochrona środowiska - przede wszystkim pozwolenia/zezwolenia środowiskowe, obowiązki ewidencyjne, wsparcie przy due diligence w obszarze środowiskowym (raczej incydentalnie), postępowania kontrolne,
  • Znakowanie wyrobów - opiniowanie etykiet, opakowań, dokumentów deklaracji dla różnych wyrobów, postępowania kontrolne

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w minimum jednym z wymienionych obszarów: RODO, IP, cyberbezpieczeństwo, znaki towarowe i ochrona środowiska
  • Uprawnienia adwokackie/radcowskie albo bycie w trakcie aplikacji (mile widziane, ale niewymagane)
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i redakcyjne (zarówno w języku polskim, jak i angielskim)
  • Samodzielność i dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Zainteresowanie rozwojem merytorycznym i chęć pomocy w rozwoju relacji z klientami poprzez spotkania, prezentacje i dzielenie się wiedzą specjalistyczną

Pracodawca oferuje

  • Praca przy dużych polskich i międzynarodowych projektach
  • Możliwość szerokiego rozwoju w obsłudze klientów pod kątem RODO, IP, cyberbezpieczeństwa, znaków towarowych i ochrony środowiska
  • Stabilne i dobre warunki zatrudnienia w oparciu o kontrakt B2B
  • Karta sportowa
  • Praca w nowoczesnym i komfortowym biurze, z doskonałą lokalizacją we Wrocławiu
  • Elastyczność w zakresie czasu pracy i możliwości pracy spoza biura

Benefity

  • siłownia w biurze

Aktualne oferty pracodawcy
JN -112022-5841226

Starszy Prawnik IP-RODO, Wrocław