Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starszy Prawnik

Kancelaria Kurek, Wójcik i Partnerzy – Radcowie Prawni O firmie

Rekrutacja zdalna

Kancelaria Kurek, Wójcik i Partnerzy – Radcowie Prawni

Diamante Plaza

Kraków

Praca od zaraz

Opis stanowiska:

  • samodzielna bieżąca obsługa klientów
  • udział w realizacji projektów kapitałowych, deweloperskich w ramach zespołów
  • prowadzenie dużych sporów gospodarczych
  • samodzielne prowadzenie mniejszych i średnich projektów

Oczekiwania:

  • ukończona aplikacja radcowska/adwokacka, tytuł radcy prawnego/adwokata
  • minimum 3 lata pracy w kancelarii prawnej obsługującej duże podmioty gospodarcze, a w tym obsługującej projekty kapitałowo-inwestycyjne (tzw. M&A); umowy finansowe; struktury kapitałowe; projekty deweloperskie lub telekomunikacyjne
  • doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych i złożonych procesów sądowych
  • szeroka orientacja w przepisach prawa z co najmniej jednej specjalizacji z zakresu specjalizacji KKW (rynek kapitałowy, M&A, branża deweloperska, telekomunikacja)
  • język angielski biegły/zaawansowany
  • obsługa programu LEX/Legalis
  • poszukujemy osoby z biznesowym nastawieniem do wykonywanego zawodu, rzetelnej i pracowitej, która odnajdzie się w pracy zespołowej, jak również w indywidualnych projektach

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w Kancelarii o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dostosowane do stażu pracy oraz umiejętności kandydata wynagrodzenie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne