Logo Pracuj.pl

Starszy prawnik

Grupa AmicaO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • udział w kompleksowej i bieżącej obsłudze prawnej Spółki oraz zależnych spółek (w tym zagranicznych) z Grupy Kapitałowej,
  • wsparcie merytoryczne Dyrektora Biura Zarządu w realizacji obowiązków, w szczególności w zakresie następujących obszarów/specjalizacji: prawo cywilne, prawo handlowe, prawo gospodarcze i prawo pracy,
  • opracowywanie i opiniowanie pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami prawa, projektów umów, pełnomocnictw, uchwał organów Spółki, regulaminów i innych dokumentów, ich aktualizacja oraz opracowywanie wersji jednolitych i wzorów,
  • współpraca z działami wewnętrznymi Spółki oraz spółkami zależnymi (w tym zagranicznymi) przy tworzeniu dokumentacji korporacyjnej dla Grupy Kapitałowej Amica,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów prawnych w Spółce, weryfikacja kompletności dokumentów, terminów, tworzenie i aktualizacja wewnętrznych rejestrów, procedur, zbiorów dokumentów, archiwizacja umów i innych dokumentów,
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa dotyczących obszarów działalności Spółki i Grupy Kapitałowej Amica,
  • raportowanie do Dyrektora Biura Zarządu „Amica S.A.”.

Nasze wymagania

  • uprawnienia radcy prawnego,
  • minimum 5-letnie doświadczenia w obsłudze korporacyjnej spółki akcyjnej,
  • znajomości regulacji prawnych z zakresu: prawo cywilne, prawo handlowe, prawo gospodarcze i prawo pracy,
  • dobrej znajomość angielskiego w mowie i piśmie, w tym znajomości słownictwa specjalistycznego (wyrażeń prawnych i zwrotów prawniczych); znajomość dodatkowego języka obcego będzie mile widziana,
  • umiejętności stosowania prawa w środowisku biznesowym,
  • umiejętności współpracy z uczestnikami procesów biznesowych,
  • komunikatywności, samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań, samodyscypliny i zaangażowania w realizację założonych celów,
  • rzetelności i odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • otwartości i gotowości do pracy w środowisku międzynarodowym,
  • umiejętności obsługi komputera (środowisko MS Office).

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach specjalistycznych,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • miejsce pracy: Wronki / Poznań.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • przedszkole / żłobek pracowniczy
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Ośrodek wypoczynkowy
  • Biuro na Stadionie Miejskim

Obecnie do Amica S.A. do Działu Obsługi Prawnej poszukujemy osoby na stanowisko Starszy Prawnik.

Miejsce pracy

Oferowana praca dotyczy 2 lokalizacji Poznań oraz Wronki, wymagamy mobilności.

Aktualne oferty pracodawcy
SP/05/2021

Starszy prawnik, Poznań