Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Prawnik - specjalista ds. ochrony danych osobowych / nowych technologii

JT Weston LegalO firmie

JT Weston Legal

aleja Jana Pawła II 29

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny(a) za wsparcie prawne projektów dotyczących prawa ochrony danych osobowych i nowych technologii (w tym RODO, przepisy sektorowe, świadczenie usług drogą elektroniczną) realizowanych dla wiodących podmiotów rynku kapitałowego, instytucji sektora publicznego jak również firm polskich i zagranicznych z kluczowych sektorów gospodarki. Ponadto, będziesz zaangażowany(a) w szeroko pojęte projekty IT, w szczególności przygotowywanie i negocjowanie umów, regulaminów i procedur.

  • Będziesz brał(a) udział oraz prowadził(a) projekty dotyczących zgodności klientów z RODO, krajowymi i sektorowymi przepisami prawa, wytycznymi i dobrymi praktykami oraz branżowymi kodeksami, w szczególności:

  • Udział w projektach audytowo-wdrożeniowych z zakresu ochrony danych osobowych

  • Opracowywanie i konsultowanie dokumentacji z obszaru ochrony danych osobowych

  • Udzielanie opinii prawnych i rekomendacji dotyczących procesów przetwarzania danych osobowych oraz zgodności z przepisami prawa

  • Wsparcie prawne w ramach świadczenia funkcji IOD

  • Wsparcie i reprezentowanie klientów przed Prezesem Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  • Udział w projektach dotyczących zagadnień IT obejmujących w szczególności: opracowywanie umów wdrożeniowych, licencyjnych, SaaS, dystrybucji oprogramowania, etc.

  • Wsparcie klientów w zakresie wewnętrznych procesów i regulacji compliance (AML, KYC)

Nasze wymagania

  • Tytuł radcy prawnego / adwokata z minimum 6-8 letnim doświadczeniem

  • Doświadczenie w prowadzeniu spraw z obszaru ochrony danych osobowych

  • Doświadczenie w zakresie prawa IT i nowych technologii (umowy wdrożeniowe, umowy licencyjne, SaaS, dystrybucja oprogramowania, etc.)

  • Doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej dużych podmiotów gospodarczych, zarówno polskich jak i międzynarodowych

  • Doświadczenie i wiedza w zakresie regulacji rynków finansowych będzie dodatkowym atutem

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne – komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność i sprawność w organizacji pracy własnej

  • Biegła znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu MS Office

  • Gotowość do okazjonalnych wyjazdów służbowych w Polsce i zagranicą

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu regulacji rynku finansowego oraz compliance (PSD, AML, wytyczne KNF)

To oferujemy

  • Umowę współpracy na czas nieograniczony

  • Udział w ambitnych projektach dla wiodących klientów z różnych branż (w tym uczestników rynku finansowego)

  • Praca w zespole tworzonym przez profesjonalistów łączących kompetencje prawnicze, konsultingowe w zakresie IT oraz cyberbezpieczeństwa

  • Programy szkoleniowe

  • Niepowtarzalną atmosferę pracy w środowisku dynamicznie rozwijającej się kancelarii, w zespole tworzonym przez profesjonalistów i kolegów po fachu oraz przyjaciół po godzinach

  • Pakiety socjalne (ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, inne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • bonusy za wyniki

JT Weston Legal jest dynamicznie rozwijającą się kancelarią założoną w 2015 r. przez doświadczonych radców prawnych wywodzących się z wiodących na świecie kancelarii prawnych.

Wspieramy naszych klientów w obszarze prawa ochrony danych osobowych, prawa własności intelektualnej, nowoczesnych technologii i transformacji cyfrowej. Jesteśmy szczególnie aktywni w sektorze finansowym i fin-tech.

JT Weston Legal jest kancelarią stowarzyszoną z firmą doradczą i innowacyjnym software house’m JT Weston. Wspólnie prowadzimy projekty wymagające połączonych kompetencji z zakresu prawa, bezpieczeństwa informacji, ciągłości działania, efektywności procesów biznesowych, zgodności z wymogami regulatorów rynku oraz międzynarodowymi normami i standardami. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania IT oraz świadczymy usługi outsourcingowe.

Jeśli szukasz niepowtarzalnej atmosfery pracy pełnej niecodziennych wyzwań, przy zachowaniu work-life balance, w środowisku dynamicznie rozwijającej się firmy prawniczej oraz innowacyjnego software house’u, koniecznie zaaplikuj do nas!

Przewiń do profilu firmy