Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starszy Prawnik w Dziale Foreign (obsługa spółek zagranicznych)

Etrose Holding LimitedO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

Nowo powstająca Kancelaria specjalizująca się w obsługi przedsiębiorców w sektorze e-commerce poszukuje osoby na stanowisko: Starszy Prawnik w Dziale Foreign.

Idealny kandydat to osoba z wykształceniem prawniczym i co najmniej 2-letnim doświadczeniem w obsłudze relacji gospodarczych ze spółkami zagranicznymi, w szczególności w ramach UE. Znajomość prawa podatkowego oraz regulacji korporacyjnych w jurysdykcjach takich jak Cypr, Malta, czy Luksemburg będzie dodatkowym atutem. Konieczna jest biegła znajomość języka angielskiego i doświadczenie w przygotowywaniu umów i kierowaniu obiegiem dokumentów korporacyjnych. Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało samodzielne zarządzanie relacjami z kontrahentami, nadzorowanie procesów zakładania spółek zagranicznych oraz ich obsługa korporacyjna i prawna. Mile widziane doświadczenie transakcyjne i umiejętność analizy sprawozdań finansowych spółek. Ogłoszenie skierowane jest do osoby samodzielnej i doświadczonej, która będzie w stanie wyznaczać sobie cele, realizować je i z czasem kierować pracą większego zespołu.

Jeżeli powyższe Cię nie przeraża, dobrze znosisz start-upowe tempo pracy i masz w sobie zacięcie do zarządzania projektami prawnymi - zapraszamy. Wyzwań nie zabraknie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Doświadczenie w obsłudze relacji gospodarczych ze spółkami zagranicznymi minimum 2 lata;

  • Doświadczenie przy zakładaniu spółek w zagranicznych jurysdykcjach, w tym jurysdykcjach typu ''offshore'';

  • Biegła znajomość języka angielskiego i doświadczenie w prowadzeniu korespondencji i przygotowaniu dokumentów po angielsku;

  • Bardzo dobra znajomość prawa spółek i prawa handlowego, w tym międzynarodowego;

  • Skrupulatność, dokładność i umiejętność utrzymywania porządku w dokumentacji elektronicznej;

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za rezultaty pracy;

  • Biegła znajomość MS Office, znajomość MS Excel będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w prestiżowym biurze z widokiem na Stadion Narodowy;

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz wiele okazji do integracji;

  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach i realny wpływ na kształt organizacji;

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport oraz ubezpieczenie na życie;

  • Świeże owoce, pyszną kawę i wyciskane soki z cytrusów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata