Ta oferta pracy jest nieaktualna od 82 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Prawnik w obszarze ubezpieczeń

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Concordia Ubezpieczenia, jedno z najszybciej rozwijających się towarzystw
    ubezpieczeniowych, solidny pracodawca i ubezpieczyciel.

     Obecnie poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań

    Główne zadania:

    • Współpraca w tworzeniu i modyfikacji produktów ubezpieczeniowych
    • Współpraca w tworzeniu i modyfikacji modeli współpracy pomiędzy podmiotami działającymi na rynku ubezpieczeń gospodarczych
    • Bieżąca obsługa prawna zakładów ubezpieczeń (zadania m.in. z zakresu prawa handlowego, pracy)

    Oczekujemy:

    • Wyższego wykształcenia prawniczego
    • Znajomości regulacji z zakresu prawa ubezpieczeń gospodarczych oraz szeroko rozumianego prawa cywilnego i handlowego
    • Doświadczenia w pracy z produktami ubezpieczeniowymi (życiowymi, majątkowymi) i/lub modelami współpracy pomiędzy podmiotami działającymi na rynku ubezpieczeń gospodarczych (współpraca z zakładem ubezpieczeń, kancelarią brokerską, kancelarią prawną)
    • Samodzielności i umiejętności zarządzania czasem pracy
    • Komunikatywności i umiejętności współpracy z klientem wewnętrznym

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • System profesjonalnych szkoleń
    • Zatrudnienie w firmie posiadającej blisko 20-letnie doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń i nowoczesne narzędzia pracy
    • Bogaty pakiet socjalny, w postaci m.in. Lux Med.-u, karty OK System, dofinansowania do wypoczynku
    • Przyjazną atmosferę i możliwość relaksu w specjalnie do tego przeznaczonym relax roomie (wyposażonym m.in. w piłkarzyki, fotel masujący, etc.)
    • Dobrą lokalizację pracy (Poznań, Nowe Miasto)

    Administratorem danych jest Concordia Polska z siedzibą w Poznaniu 61-129, ul. Małachowskiego 10. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.