Oferta pracy

Starszy Prawnik w Zespole Podatków

WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr Sp.j.O firmie

WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr Sp.j.

plac Stanisława Małachowskiego 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza przepisów podatkowych, orzecznictwa sądowego i interpretacji podatkowych;

  • Przygotowywanie opinii, porad, informacji podatkowych, pism procesowych etc.;

  • Udział w podatkowych procesach due diligence;

  • Przygotowywanie materiałów marketingowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w pracy w dziale podatkowym kancelarii albo w konsultingu;

  • Zainteresowanie prawem i zmieniającym się światem;

  • Kreatywność;

  • Wnikliwość, dociekliwość i dokładność;

  • Poczucie humoru i wysoka kultura osobista;

  • Świetna znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie oraz piśmie.

To oferujemy

  • Pracę wśród życzliwych i profesjonalnych osób;

  • Możliwość uczenia się od innych;

  • Pracę zespołową przy innowacyjnych projektach;

  • Finansowanie podnoszenia kwalifikacji;

  • Szereg świadczeń dodatkowych (pakiet medyczny, zajęcia sportowe).

O nas

Kancelaria WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko Starszego Prawnika do Zespołu Podatków w biurze w Warszawie.