Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Prawnik

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Departament Prawny

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref: 05/LEG/15

    Podstawowe zadania i czynności

    • Świadczenie pomocy prawnej na rzecz Spółki oraz jej jednostek organizacyjnych
    • Udzielanie porad i konsultacji prawnych oraz sporządzanie opinii prawnych
    • Proaktywne uczestnictwo w realizacji projektów
    • Przygotowywanie standardowych dokumentów, w tym wzorów umów dotyczących produktów Spółki
    • Uczestnictwo w negocjacjach prowadzonych przez Spółkę
    • Obsługa prawna Zarządu, Rady Nadzorczej oraz akcjonariuszy Spółki
    • Reprezentowanie Spółki w postępowaniach przed sądami i urzędami
    • Współpraca z organizacjami branżowymi

    Wymagania

    • Min. 3 lata doświadczenia prawniczego w instytucji finansowej, preferowana branża ubezpieczeniowa
    • Wykształcenie wyższe prawnicze
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Biegła znajomość pakietu MS Office (głównie Word i Power Point)
    • Samodzielność i asertywność
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • Dobra organizacja pracy, proaktywność
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Nastawienie na pracę w zespole i dzielenie się wiedzą

    Wybranym osobom oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Ciekawą pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
    • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów
    • Atrakcyjny pakiet socjalny
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.