Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starszy Prawnik

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

  • Wojnicz

    Wojnicz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zabezpieczenie interesów Spółki na etapie przygotowywania treści umów poprzez analizowanie treści oraz warunków umów związanych z działalnością Spółki,

  • Reprezentowanie Spółki w postępowaniach przed-sądowych oraz postępowaniach administracyjnych i sądowych wszystkich instancji, w szczególności w sprawach z zakresu prawa cywilnego,

  • Przygotowywanie opinii prawnych, ustalanie stanu faktycznego, analiza przepisów, proponowanie potencjalnych rozwiązań, przewidywanie ryzyka poszczególnych rozwiązań, uzgadnianie stanowiska prawnego w przedmiotowej sprawie,

  • Bieżące doradztwo prawne na rzecz innych działów Spółki,

  • Wymiana korespondencji z organami administracji państwowej w zakresie wymagającym udziału prawnika, analiza stanu prawnego sprawy (zbieranie informacji, opis stanu faktycznego itp.; przygotowywanie odpowiedzi), współpraca z innymi działami w Spółce.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze,

  • Uprawnienia radcy prawnego albo rozpoczęta aplikacja zawodowa (mile widziane),

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy dla dużej spółki lub w kancelarii prawnej,

  • Dobra, praktyczna znajomość prawa, w szczególności prawa cywilnego i procedury cywilnej (w tym również prawa pracy), administracyjnego, prawa budowlanego, znajomość budowlanych procesów inwestycyjnych oraz zagadnień z szeroko rozumianego obrotu nieruchomościami,

  • Komunikatywność oraz nastawienie na współpracę,

  • Samodzielność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków służbowych, dobra organizacja pracy, w szczególności umiejętności ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu,

  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

  • Prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Ciekawy zakres obowiązków i możliwości rozwoju zawodowego

  • Umowę o pracę oraz narzędzia pracy

  • Bogaty pakiet socjalny m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport

  • Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia

  • Przygotowaliśmy dla ciebie pakiet ponad 20 benefitów:

  • Prywatna opieka medyczna

  • Regularne badania profilaktyczne

  • System szkoleń i programów rozwojowych podnoszących kompetencje

  • Paczki świąteczne dla pracownikówni ich dzieci

  • Dofinansowanie kart MultiSport

  • Wyprawki dla noworodków, wyprawki szkolne dla pierwszoklasistów

  • Możliwość dofinansowania kursów języków obcych

  • …i wiele innych!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • regularne badania profilaktyczne

  • e-kody na zakupy w Biedronce i Hebe

Ponad 3250 sklepów w 1100 miejscowościach oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – lider branży retail, który od 27 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz bogaty pakiet programów socjalnych i benefitów. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. #Codziennie.

Przewiń do profilu firmy