Starszy Programista Android

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-23
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2017-09-22)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
(Starszy) Programista Android
Miejsce pracy: Warszawa
MB2B/SOL/AND

Zadania

  • Tworzenie oraz utrzymanie produktów i rozwiązań – mobile
  • Praca nad przełomowymi rozwiązaniami dla rynku B2B
  • Wsparcie rozwoju i dostosowywania rozwiązań do wymogów rynków lokalnych (EMEA)

Metody pracy

  • Narzędzie śledzenia zadań: JIRA
  • Baza wiedzy: Confluence
  • Agile: Kanban, Scrum
  • Code Reviews: GITLab
  • Pair Programming: kiedy wymagane
  • Serwer budujący: Jenkins
  • System kontroli wersji: GIT
  • Analiza statyczna kodu: Sonar
  • Crash Reporting: Firebase Crash Reporting

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne komunikowanie się i czytanie dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie wyższe o specjalizacji informatyka, automatyka, telekomunikacja i/lub pokrewne
  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu na platformę Android
  • Doświadczenie w technologiach:
    • Android SDK
    • Java 7
    • Gradle
    • RESTful API, HTTP/1.1, JSONS/XML
    • Android Support Library, Retrofit/Volley, GSON/Jackson, Picasso/Glide

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

  • Java 8
  • Android NDK
  • REST Web Service
  • Spring Boot/Spring Security/Spring Data
  • Protokół Bluetooth
  • ORM (OrmLite, GreenDAO, inne)

Oferujemy

  • Możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach
  • Multidyscyplinarny zespół (UX, UI, PO, Devs, Architekci)
  • Dzielenie się wiedzą, treningi wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość udziału w konferencjach w Polsce, jak również za granicą
  • Stację roboczą + Laptop + 2x monitory
  • OS: Linux, Windows
  • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną; możliwość bezpłatnego dodania członków rodziny)
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy

Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się