Ta oferta pracy jest nieaktualna od 243 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Programista Android

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    (Starszy) Programista Android
    Miejsce pracy: Warszawa
    MB2B/SOL/AND

    Zadania

    • Tworzenie oraz utrzymanie produktów i rozwiązań – mobile
    • Praca nad przełomowymi rozwiązaniami dla rynku B2B
    • Wsparcie rozwoju i dostosowywania rozwiązań do wymogów rynków lokalnych (EMEA)

    Metody pracy

    • Narzędzie śledzenia zadań: JIRA
    • Baza wiedzy: Confluence
    • Agile: Kanban, Scrum
    • Code Reviews: GITLab
    • Pair Programming: kiedy wymagane
    • Serwer budujący: Jenkins
    • System kontroli wersji: GIT
    • Analiza statyczna kodu: Sonar
    • Crash Reporting: Firebase Crash Reporting

    Wymagania

    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne komunikowanie się i czytanie dokumentacji technicznej
    • Wykształcenie wyższe o specjalizacji informatyka, automatyka, telekomunikacja i/lub pokrewne
    • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu na platformę Android
    • Doświadczenie w technologiach:
      • Android SDK
      • Java 7
      • Gradle
      • RESTful API, HTTP/1.1, JSONS/XML
      • Android Support Library, Retrofit/Volley, GSON/Jackson, Picasso/Glide

    Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

    • Java 8
    • Android NDK
    • REST Web Service
    • Spring Boot/Spring Security/Spring Data
    • Protokół Bluetooth
    • ORM (OrmLite, GreenDAO, inne)

    Oferujemy

    • Możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach
    • Multidyscyplinarny zespół (UX, UI, PO, Devs, Architekci)
    • Dzielenie się wiedzą, treningi wewnętrzne i zewnętrzne
    • Możliwość udziału w konferencjach w Polsce, jak również za granicą
    • Stację roboczą + Laptop + 2x monitory
    • OS: Linux, Windows
    • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną; możliwość bezpłatnego dodania członków rodziny)
    • Kartę Multisport
    • Ubezpieczenie na życie
    • Kartę lunchową
    • Dofinansowanie nauki języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego
    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

    Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”