Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Programista Android

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 24.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref. OPUS/WROC/AND/S

    Zadania

    • Tworzenie oraz rozwój aplikacji i rozwiązań mobilnych dla najnowszych telefonów Samsung
    • Rozwój serwisu Samsung MAX – jednego z największych mobilnych serwisów VPN na świecie z ponad 100M użytkowników

    Wymagania

    • Praktyczne doświadczenie w projektowaniu i budowaniu aplikacji na platformie Android w Javie
    • Praktyczna znajomość komponentów Android SDK
    • Znajomość zagadnień algorytmiki i struktur danych
    • Doświadczenie w pracy z narzędziami: Android Studio, GIT
    • Doświadczenie w pracy w zespole (3-5+ osób)
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

    • Dobra znajomość C++/JNI
    • Optymalizowanie i profilowanie aplikacji
    • Doświadczenie i znajomość zagadnień programowania sieciowego
    • Znajomość AOSP

    Oferujemy

    • Pracę w międzynarodowym zespole nad ciekawymi projektami dla milionów użytkowników
    • Pracę z najnowszymi technologiami mobilnymi Samsunga
    • Szeroki zakres szkoleń i wsparcie w rozwoju umiejętności algorytmicznych
    • Elastyczne godziny pracy
    • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
    • Atrakcyjny pakiet relokacyjny
    • Kartę Multisport i kartę lunchową
    • Ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowanie kursu języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

    Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

    Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa.

    Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani po kliknięciu w przycisk „Aplikuj”.

    Daj się złapać w sieć.

    Pracuj z nami

    #WSAMSUNGU!