Oferta pracy

Starszy Programista Backend (Laravel)

Proexe Sp. z o.o.

13 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP 7

  • Laravel

  • Lumen

  • MySQL

  • Postgres SQL

  • REST API

  • Git

Mile widziane

  • AWS

  • GCP

  • NOSQL

  • PHPUnit

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie systemów backendowych, komunikujących się z aplikacjami mobilnymi oraz frontem WWW.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość PHP 7 oraz Laravel / Lumen,

  • Dobra znajomość baz danych MySQL lub Postgres SQL,

  • Praktyczna znajomość tworzenia REST API,

  • Znajomość GIT,

  • Sumienność i zorganizowanie.

  • Znajomość architektury mikroserwisów,

  • Znajomość rozwiązań cloud w szczególności AWS lub GCP,

  • Doświadczenie z bazami NOSQL oraz znajomość PHPUnit,

  • Doświadczenie w pracy nad projektami w kilkuosobowych zespołach,

  • Dobre podstawy algorytmiczne.

To oferujemy

  • Pracę w naszym biurze w Warszawie (blisko Dworca Zachodniego) lub w Katowicach,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Benefity (karty sportowe), wyjścia integracyjne, szkolenia,

  • PHPiątki - cotygodniowe spotkania całego zespołu backendowego i wzajemna wymiana wiedzy i doświadczenia,

  • Bonus wynoszący od 3 do 6 miesięcznych pensji,

  • Oferowane przez nas wynagrodzenie: od 13 000 do 20 000 PLN + VAT na fakturze, możliwe są też inne formy zatrudnienia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

PROEXE to firma działająca od 2013 r. na rynku rozwiązań interaktywnych mobile/web. Od 2020 r. jesteśmy częścią największej prywatnej grupy kapitałowej w Polsce - GK VECTRA.

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy doświadczonego programisty PHP. Tworzymy ciekawe projekty mobilne wraz z backendami, trafiające do setek tysięcy użytkowników. Pracujemy również nad swoimi produktami.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Preferujemy pracę na miejscu w Warszawie lub Katowicach, ale możliwa jest też praca częściowo zdalna lub całkowicie zdalna. Obecnie 70% zespołu pracuje całkowicie zdalnie.

Jak wygląda proces rekrutacji na to stanowisko?

1. Prosimy o wypełnienie podanego przez nas formularza. Jego wypełnienie zajmie Ci ok. 5 minut.

2. Jeżeli Twoje zgłoszenie pasuje do naszej oferty, ustalamy spotkanie z naszym Team Leaderem. Tego typu rozmowa trwa zazwyczaj ok. 30 minut.

3. Jeśli rozmowa z Team Leaderem przebiegnie pomyślnie, wysyłamy w ramach formalności do wykonania proste zadanie, aby potwierdzić umiejętności kodowania PHP. Wykonanie zadania zajmie od 1 do 2 h. Szanujemy Twój czas, ale ten krok jest dla nas kluczowy w celu zweryfikowania umiejętności tworzenia kodu. Każda osoba, która pracuje u nas, przeszła taki sam test, co daje gwarancję pracy w doborowym gronie programistów.

4. Jeżeli zadanie jest wykonane poprawnie, dostajesz od nas ofertę współpracy.

Zachęcamy do obejrzenia naszej strony internetowej pod adresem https://proexe.co.