Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy programista baz danych

ZETO-ŚWIDNICA Spółka z o.o.

8 000 brutto / mies.
  • Świdnica

    Świdnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie i rozwój aplikacji opartych na WinForms oraz serwisów REST, WCF w zakresie implementacji struktur oraz procedur i funkcji bazodanowych w oparciu o rozwiązania MS SQL Server;

  • udział w analizie biznesowej i projektowaniu rozwiązań bazodanowych;

  • tworzenie i optymalizacja zapytań SQL oraz procedur składowanych, funkcji, wyzwalaczy;

  • analiza i optymalizacja struktury bazy danych;

  • dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie;

  • dokumentowanie kodu oraz tworzenie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • znajomość składni T-SQL umożliwiająca programowanie na poziomie zaawansowanym;

  • znajomość zagadnień z zakresu projektowania baz danych w stopniu minimum podstawowym.

Mile widziane

  • znajomość środowiska MS Visual Studio i jednego z kontrolerów wersji GIT/TFS;

  • znajomość C# w stopniu podstawowym lub jednego z języków wysokiego poziomu;

  • podstawy data mining;

  • otwartość na pomysły, kreatywność, dociekliwość w osiąganiu określonych celów;

  • zainteresowanie rozwiązaniami webowymi: JavaScript, TypeScript, CSS, HTML, Web Forms, Web API;

  • samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole;

  • własne projekty, strony webowe, aplikacje, którymi możecie się pochwalić.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia (umowa o pracę);

  • atrakcyjne warunki finansowe (od 8 000 zł brutto na start);

  • pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów;

  • przyjazną i twórczą atmosferę pracy;

  • możliwość pracy przy dużych, centralnych systemach informatycznych;

  • profesjonalny system szkoleń;

  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia oraz ambitne projekty.

Benefity

  • Dofinansowanie do wczasów i kolonii

  • Bony świąteczne

  • Siłownia i salka fitness na terenie firmy

  • Chill room (bilard, darty)

  • Kawa/herbata

  • Ubezpieczenie na życie

  • Spotkania integracyjne

O nas

ZETO-ŚWIDNICA Sp. z o.o. istnieje na rynku już ponad 40 lat.

Firma specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych, przede wszystkim dla sektora publicznego.

Należy do niewielkiego grona firm, które mają za sobą udane wdrożenia dużych systemów centralnych w administracji państwowej.