Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Programista C#.Net

  • Gdańsk, Sopot, Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Graphic Data Polska, pracująca dla Swiss Post Solutions, specjalisty w przetwarzaniu informacji i dostawcy innowacyjnych rozwiązań biznesowych, poszukuje do swojego biura w Gdańsku osoby, która dołączy do naszego przyjaznego zespołu specjalistów i pomoże nam w dalszym dynamicznym rozwoju firmy.

    Location: Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Sopot (okolice)
    Numer referencyjny: DEVPLDPF09

    Opis stanowiska:

    Starszy Programista C#.Net zajmować się będzie rozwojem autorskiej platformy przetwarzania danych i dokumentów oraz jej implementacjami. Do obowiązków należeć będą:

    • praca z kodem C#.Net (Inversion of Control, Dependency Injection),
    • zarządzanie wersjonowaniem (GIT),
    • mentoring młodszych członków zespołu programistów,
    • recenzjowanie kodu,
    • odpowiedzialność za jakość i terminowość dostarczanych rozwiązań.

    Starszy Programista pracować będzie w międzynarodowym środowisku, współpracując zarówno z lokalnym zespołem, jak i przedstawicielami SPS z innych krajów. Weźmie udział w projektach dla znanych światowych marek przy użyciu najnowszych technologii.

    Wymagania:

    Kandydat na to stanowisko powinien wykazać się:

    • Bardzo dobrą znajomością i doświadczeniem z C# (.NET 4.5),
    • Dobrą znajomością i doświadczeniem z IoC, Dependency Injection (Castle Windsor),
    • Praktyczną znajomością i doświadczeniem z Entity Framework,
    • Dobrą znajomością i doświadczeniem z MS SQL Server,
    • Dobrą znajomością GIT,
    • Co najmniej 5-cio letnim doświadczeniem w pracy z ww. technologiami / narzędziami,
    • Dobrą znajomością j. angielskiego w mowie i piśmie.

    Dodatkowymi atutami będą:

    • Znajomość ActiveMQ (lub pokrewnych),
    • Doświadczenie w pracy z Eventami,
    • Znajomość ELK stack,
    • Znajomość SSIS i SSRS.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Pełen trening i szkolenia w naszej firmie w Polsce oraz innych krajach,
    • Używanie najnowszych technologii branżowych,
    • Udział w prestiżowych międzynarodowych projektach,
    • Przyjazną atmosferę w pracy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Ciekawą pracę w interesującej i rozwojowej branży,
    • Prywatną opiekę medyczną dla Pracownika i jego najbliższych,
    • Dużą swobodę działania,
    • Umowę o Pracę.
    • Pracę ze środowiskami w chmurze (AWS, IBM Softlayer)

    Prosimy o przesyłanie CV w j.angielskim za pomocą przycisku APLIKUJ poniżej.