Oferta pracy

Starszy programista C++

PIT-RADWAR S.A. O firmie

  • Poligonowa 30, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • Git

  • QT

System operacyjny

O projekcie

Praca przy tworzeniu oprogramowania, głównie w C++, czasu rzeczywistego kierowania walką i ogniem najnowszych rakietowych i artyleryjskich systemów obrony przeciwlotniczej.

Twój zakres obowiązków

  • udział w analizie i specyfikacji wymagań na nowoczesne systemy rakietowej obrony przeciwlotniczej (radiolokacja, dowodzenie, kierowanie walką i ogniem, sterowanie uzbrojeniem w czasie rzeczywistym, tworzenie sieci komputerowych i transmisja danych w czasie rzeczywistym),

  • ocena wykonalności i akceptacja wymagań technicznych oraz szacowanie pracochłonności realizacji oprogramowania,

  • proponowanie rozwiązań na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania i najnowszych technologii,

  • czynny udział w tworzeniu i rozwoju architektury implementowanych rozwiązań, zgodnie z określonymi wymaganiami,

  • pomoc w planowaniu i organizacji pracy zespołu programistów,

  • bieżąca współpraca z pozostałymi członkami zespołu deweloperskiego,

  • współpraca z analitykami systemowymi oraz Użytkownikiem końcowym,

  • wsparcie w testach wewnętrznych oraz akceptacyjnych (UAT).

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość i min 3 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu C++ poparte zrealizowanymi projektami,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (np. informatyka, elektronika),

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • co najmniej dobra znajomość biblioteki QT,

  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z komunikacją w czasie rzeczywistym,

  • znajomość architektury systemów czasu rzeczywistego,

  • znajomość kontroli wersji GIT,

  • doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM,

  • dodatkowo w kierunku DevOps/Architekt: doświadczenie z środowiskami: Windows, Ubuntu, VMWare, sprawne poruszanie się w środowisku incydentów/ zmian/zgłoszeń, doświadczenie w instalacji i konfiguracji oprogramowania, znajomość ITS, PowerShell, znajomość narzędzi do automatyzacji i scheduling, umiejętność projektowania i wdrażania modyfikacji/poprawek oraz uczestnictwo we wdrażaniu nowych narzędzi, znajomość zagadnień sieciowych,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność zbierania i opisywania wymagań technicznych i biznesowych,

  • umiejętność przełożenia wymagań biznesowych na zadania dla zespołu,

  • doświadczenie w analizie biznesowej, przygotowaniu wymagań funkcjonalnych do systemów informatycznych oraz modelowaniu i optymalizacji procesów biznesowych,

  • modelowanie procesów notacji BPMN, UML,

  • znajomość narzędzia Enterprise Architect,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie z zakresu User Experience oraz znajomość szablonów i sposobów opisu architektury systemów informatycznych.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę lub umowę B2B,

  • elastyczne godziny pracy,

  • ciekawą, odpowiedzialną i ambitną pracę, oraz możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy,

  • stały rozwój kompetencji, rozbudowany system szkoleniowy, działanie w zespole profesjonalistów,

  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, inne),

  • dostęp do najnowocześniejszej technologii w codziennej pracy,

  • dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich,

  • możliwość pisania prac dyplomowych na podstawie materiałów i badań prowadzonych w PIT-RADWAR S.A.,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

PIT-RADWAR S.A. jest jednym z czołowych dostawców urządzeń z zakresu elektroniki profesjonalnej dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Spółka, od kilkudziesięciu lat prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie radiolokacji, radioelektronicznych systemów rozpoznania, systemów automatyzacji i wspomagania dowodzenia oraz powiązanych z nimi systemów uzbrojenia, zwłaszcza przeciwlotniczego. Produkty PIT-RADWAR S.A. znajdują się na uzbrojeniu wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP a także na wyposażeniu armii zagranicznych.

PIT-RADWAR S.A. obsługuje pełny cykl dostaw wyrobów od określenia wymagań, poprzez prace badawczo-rozwojowe, prace projektowe, produkcję aż do wsparcia logistycznego oferowanego użytkownikom.

Stały rozwój, poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, wysoko kwalifikowana kadra pracownicza, wykorzystywanie najnowszych osiągnięć nauki i techniki pozwalają Spółce stale poszerzać ofertę i dostarczać nowoczesne, unikalne rozwiązania w pełni dostosowane do współczesnych, wciąż wrastających wymagań odbiorców.

PIT-RADWAR S.A. należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Przewiń do profilu firmy