Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Programista C/C++

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: VD/CPP/SR

    Jesteśmy zespołem zajmującym się rozwojem oprogramowania na urządzenia do odbioru telewizji cyfrowej: Telewizory Smart TV, Panele wielkoformatowe (LFD) oraz Dekodery telewizji kablowej i satelitarnej. Codziennie dbamy o to aby rozwiązania które dostarczamy były najwyższej jakości i dawały jak najwięcej satysfakcji naszym klientom. To dzięki naszej pracy Samsung konsekwentnie od wielu lat znajduje się na pierwszym miejscu w sprzedaży telewizorów cyfrowych. Pracując u nas będziesz miał okazję rozwijać technologie oraz produkty, które dziś nie są jeszcze dostępne na rynku.

    Zadania

    • Analiza wymagań biznesowych
    • Tworzenie architektury systemu
    • Implementacja / wdrożenie systemu
    • Koordynacja zadań projektowych
    • Zarządzanie zespołem projektowym

    Wymagania

    • 5 i więcej lat doświadczenia zawodowego
    • Bardzo dobra znajomość języka programowania C/C++
    • Bardzo dobra znajomość bibliotek STL / BOOST
    • Dobra znajomość UML
    • Dobra znajomość programowania wielowątkowego
    • Doświadczenie w pracy w projektach międzynarodowych
    • Zarządzanie kodem ( P4 / GIT )
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

    Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

    • Wiedza z zakresu Digital Video Broadcasting– Digital Television
    • Zarządzanie projektami
    • Znajomość  IPTV

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Atrakcyjny pakiet relokacyjny
    • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
    • Kartę Multisport
    • Ubezpieczenie na życie
    • Kartę lunchową
    • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
    • Możliwość nauki języka koreańskiego

    Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

    Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa.

    Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani po kliknięciu w przycisk „Aplikuj”.

    Patrz na miasto z 23 piętra.

    Pracuj z nami

    #WSAMSUNGU!