Logo Pracuj.pl

Starszy Programista C/C++ (systemy Embedded)

PIT-RADWAR S.A.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Praga-Południe

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Głównym celem stanowiska jest wytwarzanie oprogramowania integrującego i sterującego Okrętowym Systemem Uzbrojenia (OSU), który zdobył pierwsze miejsce w konkursie „Innowacje dla Bezpieczeństwa i Obronności” w 2022 roku.

Do podstawowych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

- tworzenie oprogramowania w języku Linux, w szczególności oprogramowania systemów sterowania w czasie rzeczywistym,

- opracowanie sterowników do urządzeń systemu,

- przeprowadzanie testów developerskich na poligonach,

- rekomendowanie ulepszeń w celu optymalizacji istniejących rozwiązań pod kątem zmniejszenia złożoności czasowej i/lub pamięciowej,

- tworzenie dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne, elektroniczne lub pokrewne,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku C++ (wersja 11 lub nowsza),
  • dobra znajomość architektury systemu Linux (Debian/Ubuntu),
  • znajomość protokołów sieciowych TCP, UDP, Multicast,
  • znajomość systemu wersjonowania GIT,
  • znajomość CMake,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej (poziom B2).

Mile widziane

  • znajomość biblioteki Qt5,
  • umiejętność tworzenia skryptów (bash) oraz diagramów UML.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kreatywną pracę oraz możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy działając w zespole profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych.
  • dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań w codziennej pracy,
  • możliwość pisania prac dyplomowych na podstawie materiałów i badań prowadzonych w PIT-RADWAR S.A.,
  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, Medicover Sport, dofinansowanie do wypoczynku, inne),
  • dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa biblioteka
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

PIT-RADWAR S.A. jest jednym z czołowych dostawców urządzeń z zakresu elektroniki profesjonalnej dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Spółka, od kilkudziesięciu lat prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie radiolokacji, radioelektronicznych systemów rozpoznania, systemów automatyzacji i wspomagania dowodzenia oraz powiązanych z nimi systemów uzbrojenia, zwłaszcza przeciwlotniczego. Produkty PIT-RADWAR S.A. znajdują się na uzbrojeniu wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP a także na wyposażeniu armii zagranicznych.

PIT-RADWAR S.A. obsługuje pełny cykl dostaw wyrobów od określenia wymagań, poprzez prace badawczo-rozwojowe, prace projektowe, produkcję aż do wsparcia logistycznego oferowanego użytkownikom.

Stały rozwój, poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, wysoko kwalifikowana kadra pracownicza, wykorzystywanie najnowszych osiągnięć nauki i techniki pozwalają Spółce stale poszerzać ofertę i dostarczać nowoczesne, unikalne rozwiązania w pełni dostosowane do współczesnych, wciąż wrastających wymagań odbiorców.

Starszy Programista C/C++ (systemy Embedded), Poligonowa 30, Praga-Południe, Warszawa