Oferta pracy

Starszy Programista Frontend (React)

itCraft sp. z o.o.

umowa o pracę
11 20017 200 brutto / mies.
kontrakt B2B
15 00023 000 netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • React.js

  • JavaScript

  • TypeScript

  • RWD

Mile widziane

  • Microfrontend

  • Styled-components

O projekcie

Jesteśmy polskim software housem i według rankingów Clutch.co w kategorii Mobile App zajmujemy 1. miejsce w Polsce, 3. miejsce w Europie oraz 6 na ŚWIECIE jako software house!

Chcemy zaangażować Cię w projekt dla branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym. Zapewnimy Ci rozwój w microfontendzie. Nierozłącznymi elementami pracy, w których będziemy mogli razem się rozwijać będą code review i mentoring.

Twój zakres obowiązków

🚀 Jako Senior Frontend Developer będziesz pracować z Tomkiem, naszym Frontend Tech Leadem, z którym zobaczysz się na kolejnym etapie rekrutacji. Jako developer otrzymasz wsparcie m.in naszych Team Managerek – Moniki lub Doroty, które odpowiednio zadbają o Twój rozwój i satysfakcję z pracy.

Nasze wymagania

  • Min. 4 lata komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Posługiwanie się w projektach technologiami wymienionymi wyżej

  • Robienie code review i zapewnienie wysokiej jakości kodu

  • Pisanie testów jednostkowych i integracyjnych,

  • Komunikacja z klientem (m.in. podczas codziennych/tygodniowych spotkań)

  • Znajomość j. angielskiego i polskiego na poziomie co najmniej B2/C1

  • Mikrofrontend

  • Bez obaw, jeśli czegoś nie znasz – nauczymy Cię! 🙂

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • frontend developer
  • lider techniczny
  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Możliwość udziału w dyskusjach na temat tego, jakich technologii użyć

  • Umowę B2B lub o pracę (w przypadku zdecydowania się na UoP, z uwagi na charakter pracy, możesz korzystać z podwyższonych kosztów uzyskania przychodu – wobec tego, rzeczywista kwota wynagrodzenia netto będzie wyższa niż w standardowym przypadku [bez ulgi])

  • Pracę w 100% zdalną lub w jednym z biur itCraft w Bydgoszczy lub Toruniu

  • Wsparcie techniczne i eksperckie Tech Leada, wsparcie w projekcie Project Managera oraz Team Managera – osoby, która zawsze Cię wysłucha i zadba o Twój rozwój

  • Wewnętrzne szkolenia i warsztaty (w tym hackathony, warsztaty z testów jednostkowych),

  • Darmowe zajęcia j. angielskiego 2 razy w tygodniu

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe

  • Kartę Multisport

  • Pierwszą pomoc psychologiczną i mentoring coach’yni

  • Integracje firmowe i projektowe (w tym spływy kajakowe, planszówki, mecze w siatkówkę, wyjazdy integracyjne itd.)

  • Wewnętrzny system poleceń

  • Dostęp do wewnętrznej biblioteczki książek i kursów online

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • karta Multisport

Rozwijaj się z nami! 🌱

  • Koduj w frameworku/bibliotece, którą znasz najlepiej (React). W przyszłości istnieje możliwość nauki Vue 3,

  • Zacznij przygodę z itCraft od identyfikacji swojego poziomu technicznego i aspiracji zawodowych wspólnie z Tech Leadem. Następnie, we współpracy z Team Managerem ustal swój indywidualny plan rozwoju,

  • Miej możliwość wyboru zadań w projekcie, które najbardziej pasują do Twojej ścieżki rozwoju,

  • Wiedz dokładnie, kiedy będziesz gotowy, żeby wskoczyć na wyższy poziom dzięki zdefiniowanym ścieżkom kariery w itCraft,

  • Pracuj z bardziej doświadczonymi programistami, żeby wchłonąć ich wiedzę,

  • Bierz udział w spotkaniach zespołu Frontendowego co 2 tygodnie, podczas których porozmawiasz o narzędziach, nowinkach technologicznych, ciekawych przypadkach w projektach i po prostu wymienisz się doświadczeniem.

Oferta pracy dotyczy biur

  • Bydgoszcz

  • Warszawa

  • Toruń

Software house

12 lat na rynku

100+ osób na pokładzie

Różnorodne portfolio – od aplikacji randkowych po podobne do Uber platformy dla pacjentów do rezerwacji wizyt domowych u lekarzy

nowoczesne technologie i narzędzia

93,3% naszych pracowników, którzy wzięli udział w badaniu satysfakcji, stwierdzili, że itCraft definiuje przyjazna atmosfera. Naszymi atutami również są kultura pracy zdalnej i możliwości rozwoju.

Przewiń do profilu firmy