Starszy programista Java

Atende S.A.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Docker

  • Linux

  • Spring Framework

O projekcie

Dołącz do zespołu pracjącego nad rozwijaniem i utrzymaniem systemu sterującego parametrami ruchu sieciowego w sieciach komórkowych LTE oraz 5G. Produkt skierowany do największych Telekomów w Polsce, będący krytyczną częścią infrastruktury sieciowej IP Core, obsługujący równocześnie kilkanaście milionów sesji!

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie systemu sterującego ruchem sieciowym w sieciach komórkowych LTE oraz 5G;

  • Projektowanie oraz implementacja funkcjonalności na bazie wymagań przesłanych przez klientów;

  • Przygotowanie analiz i dokumentacji projektowej;

  • Tworzenie narzędzi wspomagających rozwój systemów (testy funkcjonalne, testy wydajnościowe, emulatory protokołów).

Nasze wymagania

  • 5-letnie doświadczenie zawodowe w programowaniu oraz rozwoju złożonych aplikacji;

  • Dobra znajomość języka programowania Java;

  • Znajomość systemów operacyjnych GNU/Linux;

  • Znajomość systemu kontroli wersji Git;

  • Znajomość technologii Docker/K8s;

  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji systemów rozproszonych;

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie i tworzenie dokumentacji;

  • Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole.

Mile widziane

  • Umiejętność programowania w języku(-ach) nieimperatywnym(-ych);

  • Umiejętność samodzielnej analizy i projektowania rozwiązania;

  • Dociekliwość w trakcie poznawania zasad działania używanych bibliotek.

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę w gronie ekspertów technologicznych;

  • Możliwość pełnej pracy zdalnej;

  • Pracę w zgranym zespole dzielącym się swoją wiedzą;

  • Duże pole do wdrażania własnych pomysłów i używanych technologii;

  • Ciekawy, złożony technologicznie projekt;

  • Pracę z nowoczesnymi technologiami;

  • Możliwość rozwoju certyfikacji i poszerzania wiedzy technicznej;

  • Niekorporacyjną kulturę pracy;

  • Pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do pakietu Multisport, lekcje języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe);

  • Długofalową współpracę w wybranym przez Ciebie formie (B2B lub Uop).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja nadesłanych aplikacji

2

Rozmowa Techniczna

3

Rozmowa z przełożonym oraz HR

4

Informacja zwrotna / złożenie oferty pracy

Co jeszcze powinieneś o nas wiedzieć?

  • Dbamy o naszą markę i kulturę organizacyjną, bo zaufanie na rynku to podstawa;

  • Współpracujemy z największymi graczami na rynku, bo lubimy ciekawe i zaawansowane technologicznie projekty;

  • Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, bo chcemy wspierać naszych pracowników;

  • Lubimy awansować naszych pracowników, bo wiemy, że rozwój jest dla nich ważny;

  • Dbamy o dobrą atmosferę w firmie, bo chcemy, abyś przychodził do pracy z uśmiechem;

  • Chcemy, abyś pracował z nami jak najdłużej, bo wiemy, że stabilizacja zawodowa ma znaczenie.

Atende S.A.

Przewiń do profilu firmy