Nexio Management Sp. z o.o.

Starszy Programista Java

Nexio Management Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 20 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Java8+

  • Spring Framework

  • Spring Boot

  • SQL

  • bazy danych (np. Oracle, PostgreSQL, MongoDB)

Mile widziane

  • Angular

  • Docker

  • Kubernetes

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny rozwój oprogramowania w oparciu o Java8, Spring

  • Udział w różnorodnych projektach dotyczących tworzenia, integracji i rozwoju kluczowych systemów naszych Klientów

  • Weryfikacja zgodności tworzonych funkcjonalności z wymaganiami Klienta

  • Dbanie o wysoką jakość kodu, tworzenie wydajnego efektywnego rozwiązania

  • Współpraca z zespołem projektowym

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku Java Developer

  • Doświadczenie w pracy z frameworkami: Spring, SpringBoot, Hibernate,

  • Znajomość relacyjnych baz danych (np. Oracle, PostgreSQL, MongoDB)

  • Wykształcenie wyższe (najlepiej) techniczne

  • Doświadczenie w realizacji projektów w Scrum

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)

  • Doświadczenie w programowaniu frontendu aplikacji: Angular2+, Vue.JS

  • Znajomość Kubernetes, Docker, Jenkins

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Szeroki wachlarz ciekawych, zaawansowanych technologicznie i pełnych wyzwań projektów

  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • Finansowanie certyfikatów technicznych

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa HR

2

Rozmowa techniczna

3

Oferta współpracy

4

Witamy w Nexio!

Nexio Management Sp. z o.o. (www.nexio.pl) jest firmą doradczo-wdrożeniową branży IT. Posiadamy doświadczenie we wdrażaniu następujących systemów: CRM, ERP, Biling, Order Management, Middleware. Współpracujemy z czołowymi producentami oprogramowania. Do naszych partnerów należą firmy takie jak: Oracle, Ericsson, Amdocs, IBM i Quadient. Najwięcej projektów realizujemy w branży telekomunikacyjnej, finansowej i mediowej.

Współpracując z nami masz okazję uczestniczyć w rozwojowych projektach prowadzonych dla największych polskich i międzynarodowych firm. Obecnie poszukujemy doświadczonych Developerów Java, którzy chcieliby podjąć współpracę w pełni zdaną na terenie całej Polski (również po zakończeniu epidemii) lub hybrydową w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje