Oferta pracy

Starszy Programista Java

Nexio Management Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Java8+

  • Spring Framework

  • Spring Boot

  • SQL

  • bazy danych (np. Oracle, PostgreSQL, MongoDB)

Mile widziane

  • Angular

  • Docker

  • Kubernetes

  • Kafka

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny rozwój oprogramowania w oparciu o Java8, Spring

  • Udział w różnorodnych projektach dotyczących tworzenia, integracji i rozwoju kluczowych systemów naszych Klientów

  • Weryfikacja zgodności tworzonych funkcjonalności z wymaganiami Klienta

  • Dbanie o wysoką jakość kodu, tworzenie wydajnego efektywnego rozwiązania

  • Współpraca z zespołem projektowym

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku Java Developer

  • Doświadczenie w pracy z frameworkami: Spring, SpringBoot, Hibernate,

  • Znajomość relacyjnych baz danych (np. Oracle, PostgreSQL, MongoDB)

  • Wykształcenie wyższe (najlepiej) techniczne

  • Doświadczenie w realizacji projektów w Scrum

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)

  • Doświadczenie w programowaniu frontendu aplikacji: Angular2+, React lub Vue.JS

  • Znajomość Kubernetes, Docker, Jenkins

  • Znajomość Kafka

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Udział w zaawansowanych technologicznie projektach z dostępem do najnowszych wzorców biznesowych oraz technologicznych

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji

  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub B2B

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pracę zdalną - możliwa pełna praca zdalna lub hybryda (mamy biura w Warszawie, Wrocławiu lub Lublinie)

  • Pakiet benefitów: Medicover (rozszerzony o stomatologię), karta sportowa FitProfit

  • Finansowanie certyfikatów technicznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa HR

2

Rozmowa techniczna

3

Oferta współpracy

4

Witamy w Nexio!

Nexio Management to polska firma technologiczna z ponad 15 letnim doświadczeniem na rynku. Obecnie w naszych centrach kompetencyjnych zatrudniamy ponad 400 konsultantów, którzy świadczą usługi IT dla Klientów na całym świecie. Siedziba Nexio Management mieści się w Warszawie, a Nasze biura zlokalizowane są we Wrocławiu, Rumunii oraz Wielkiej Brytanii. Posiadamy również własne R&D Center, które jest miejscem powstawania innowacyjnych projektów m.in.: w obszarach Big Data, Cloud, CRM, Biling, czy AI. W ramach naszego portfolio tworzymy szyte na miarę rozwiązania, utrzymujemy i rozwijamy nawet najbardziej wymagające systemy IT. Dostarczamy własne produkty oraz wspieramy zespoły naszych klientów w modelach scale up the team. Naszymi klientami są firmy z całego świata szukające wsparcia najwyższej klasy ekspertów.

Współpracując z nami masz okazję uczestniczyć w rozwojowych projektach prowadzonych dla największych polskich i międzynarodowych firm. Obecnie poszukujemy doświadczonych Developerów Java, którzy chcieliby podjąć współpracę w pełni zdaną na terenie całej Polski (również po zakończeniu epidemii). W Warszawie, Wrocławiu lub Lublinie mamy możliwość pracy hybrydowej w naszych biurach.

Przewiń do profilu firmy