Logo Pracuj.pl

Starszy Programista Java - Lider techniczny

DOZ S.A.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca w zespole wytwarzającym nowe oprogramowanie
  • Wsparcie przy utrzymywaniu istniejących systemów
  • Rozwijanie istniejących systemów
  • Integracja nowych oprogramowani z obecnie użytkowanymi systemami

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości JAVA popartej co najmniej 5 letnim doświadczeniem
  • Praktycznej znajomości i doświadczenia w pracy z frameworkami: Spring, Spring boot, Hibernate/JPA
  • Doświadczenia w pracy z: Angular, HTML5, CSS, JavaScript/TypeScript, Bootstrap
  • Dobrej znajomości SQL, MySQL i/lub Oracle
  • Praktyczna znajomość praktyk, takich jak DDD, architektura mikroserwisowa, clean code
  • GIT, CI/CD
  • Rabbit MQ, Kafka
  • Znajomości języka angielskiego
  • Doświadczenia w łączeniu potrzeb biznesowych i technicznych
  • Komunikatywności i otwartości w kontaktach bezpośrednich
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Nastawienia na skuteczność oraz terminowość rozwiązywanych zadań

Mile widziane

  • OKD, Docker
  • Mongo DB

To oferujemy

  • Ulubione miejsce pracy
  • Atmosferę wsparcia i życzliwość
  • Wysokie standardy etyczne
  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • Dobrą organizację pracy
  • Benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
  • Zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • atrakcyjny system premiowy
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne

Starszy Programista Java - Lider techniczny, Łódź