Oferta pracy

Starszy Programista JAVA

DOZ S.A.

  • Gillette 11, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

DOZ S.A.

Gillette 11

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Git

  • SQL

  • RabbitMQ

  • Kafka

  • Angular

  • HTML5

  • CSS

  • JavaScript

  • MySQL

  • Oracle

Twój zakres obowiązków

  • Praca w zespole wytwarzającym nowe oprogramowanie

  • Wsparcie przy utrzymywaniu istniejących systemów

  • Rozwijanie istniejących systemów

  • Integracja nowych oprogramowani z obecnie użytkowanymi systemami

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości JAVA popartej co najmniej 4 letnim doświadczeniem

  • Praktycznej znajomości i doświadczenia w pracy z frameworkami: Spring, Spring boot, Hibernate/JPA

  • Doświadczenia w pracy z: Angular, HTML5, CSS, JavaScript/TypeScript, Bootstrap

  • Dobrej znajomości SQL, MySQL i/lub Oracle

  • Praktyczna znajomość praktyk, takich jak DDD, architektura mikroserwisowa, clean code

  • GIT, CI/CD

  • Rabbit MQ, Kafka

  • Znajomości języka angielskiego

  • Doświadczenia w łączeniu potrzeb biznesowych i technicznych

  • Komunikatywności i otwartości w kontaktach bezpośrednich

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Nastawienia na skuteczność oraz terminowość rozwiązywanych zadań

Mile widziane

  • OKD, Docker

  • Mongo DB

To oferujemy

  • Ulubione miejsce pracy

  • Atmosferę wsparcia i życzliwość

  • Wysokie standardy etyczne

  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym

  • Dobrą organizację pracy

  • Benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)

  • Karty rabatowe na wybrane produkt

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • atrakcyjny system premiowy

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne