Oferta pracy

Starszy Programista Java

APLIKACJE KRYTYCZNE sp. z o.o.O firmie

  • Chmielna 132/134, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

APLIKACJE KRYTYCZNE sp. z o.o.

Chmielna 132/134

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • SOLID

  • GitFlow

  • Framework Spring Boot

  • SQL

  • Maven 3

  • WebService REST

  • Open API 3.0

  • Swagger

  • Git

O projekcie

Interesuje Cię stabilna praca w firmie dostarczającej rozwiązania informatyczne dla milionów użytkowników? Jesteś otwarty na wyzwania w administracji publicznej?

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań deweloperskich w zleconych w projektach

  • Wykonywanie Code Rewiev

  • Dbanie o odpowiedni poziom testów jednostkowych w realizowanych zadaniach

  • Przestrzeganie zasad CleanCode w realizowanym kodzie

Nasze wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku programisty Java

  • Znajomość Java 8 i wzwyż

  • Znajomość zagadnień SOLID, TDD, GitFlow;

  • Znajomość JPA i/lub dowolną z bibliotek klasy ORM (Object-Relational Mapping) np. Hibernate, EclipseLink

  • Znajomość Framework Spring Boot

  • Znajomość Relacyjnej bazy danych SQL

  • Znajomość Dowolnego z serwerów aplikacyjnych np. Tomcat, JBoss, WebLogic, GlassFish;

  • Znajomość Maven 3

  • Znajomość WebService REST, Open API 3.0; Swagger

  • Znajomość Top 10 podatności OWASP

  • Znajomość Systemu wersjonowania GIT;

  • Znajomość Bibliotek np. JUnit 5, Lombok,

  • Sumienność, obowiązkowość, dobrej organizacji pracy i nastawienia na współpracę

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Swobodną atmosferę – nie mamy dress code i wszyscy mówimy sobie po imieniu

  • Udział w innowacyjnych projektach wraz z doświadczonym zespołem, od którego możesz się jeszcze wiele nauczyć i którzy chcą uczyc się od Ciebie

  • Dbamy o Twój rozwój i zapewniamy szkolenia

  • Twój czas jest dla Ciebie cenny? Dla nas również- zapewniamy elastyczny home office oraz ruchome godziny pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Zadbaj o swoją kondycję fizyczną –my dofinansujemy Twój karnet sportowy

  • Myślimy o Twojej przyszłości – otrzymasz maksymalną dopłatę PPK

  • Biuro w centrum Warszawy – 100 m do stacji kolejowej WKD SKM KM blisko stacji metra

  • Dojeżdżaj do pracy rowerem i zostaw go na parkingu dla rowerów, możesz też skorzystać z prysznica

  • Dbamy o to byś jeszcze bardziej cieszył się urlopem - dofinansujemy Twój wypoczynek

  • Pies w biurze? Zapraszamy!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • parking dla rowerów