Ta oferta pracy jest nieaktualna od 284 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Programista Java

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top
Cyfryzacja jest strategicznym zadaniem państwa. Jej sensowny rozwój jest możliwy tylko wtedy, gdy państwo ma po swojej stronie kompetencje cyfrowe, odpowiedni zespół ekspertów oraz spójną strategię. My jesteśmy częścią tego zaplecza.

Centralny Ośrodek Informatyki to centrum kompetencji, software house i instytucja publiczna w jednym. Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem specjalistów cyfrowych. Mamy ekspertów IT, projektujemy usługi i doświadczenie użytkownika, szkolimy, prowadzimy komunikację społeczną, zarządzamy projektami i zamówieniami publicznymi. Dzięki temu możemy realizować kluczowe w państwie projekty cyfrowe od A do Z.

Miejsce pracy: Warszawa
nr ref.: POUS/DRO/JAVA/022017

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Udział w zróżnicowanych technicznie projektach
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Nowoczesne biuro, dobry sprzęt
  • Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój
  • Dostęp do oferty szkoleniowej (w 2016 roku ze szkoleń skorzystało 80% pracowników)
  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, wczasy pod gruszą, dofinansowanie studiów
  • Pracę nad aplikacjami, usługami i produktami, które mają wpływ na miliony użytkowników

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Kochasz programować
  • Znasz język Java 7 oraz Java EE 6
  • Znasz zagadnienia SOLID, TDD, GitFlow
  • Masz przynajmniej 4 lata doświadczenia w pracy z technologiami:
    • JPA lub dowolną z bibliotek klasy ORM - Hibernate, EclipseLink
    • relacyjnymi bazami danych – Oracle, MSSQL
    • serwerami aplikacyjnymi JBoss, WebLogic lub GlassFish
    • GIT
    • Maven 3
    • webserwisami SOAP oraz REST
    • HTML, JavaScript, CSS
    • Continuos Integration (np. Jenkins)
  • Znasz lub chcesz poznać:
    • podatności bezpieczeństwa wg OWASP, oraz mechanizmy zabezpieczania aplikacji webowych
    • narzędzia wspierające testowanie - Mockito, AssertJ, Arquillian, Spock, Selenium
    • narzędzia do testów obciążeniowych - LoadUI, JMeter
    • platformę Spring Boot
    • stos ELK – (Elastic Search, Logstash, Kibana)
  • U nas wykorzystasz również znajomość:

    • systemów UNIX
    • języka Groovy
    • platformy Docker

Główne zadania:

  • Wytwarzanie wydajnego, skalowanego oraz stabilnego oprogramowania
  • Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu nowych funkcjonalności pokrytych testami jednostkowymi oraz integracyjnymi
  • Wsparcie w diagnozie problemów i optymalizacji działania produkcyjnego systemu, operującego na bardzo dużych wolumenach danych
  • Udział w optymalizacji i automatyzacji procesu wytwarzania oprogramowania, zapewnienie odpowiedniej jakości i dobór technologii
  • Praca zgodna z metodyką SCRUM
  • Wsparcie dla procesu – git-flow
  • Szacowanie pracy w ramach przyszłych projektów
  • Coaching w ramach małych zespołów
  • Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy
    • udział w szkoleniach technicznych
    • przygotowywanie krótkich szkoleń wewnętrznych dla pozostałych członków zespołu

Wyślij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj w tytule wiadomości podając swoje imię i nazwisko oraz numer referencyjnyPOUS/DRO/JAVA/022017.

nr ref.: POUS/DRO/JAVA/022017.

Centralny Ośrodek Informatyki
Trinity Park II, ul. Suwak 3
02-676 Warszawa
tel.: 22 250 28 83, 250 29 98
fax.: 22 250 29 87
e-mail: rekrutacja@coi.gov.pl
www.coi.gov.pl

Prosimy o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Centralny Ośrodek Informatyki lub inne Oddziały firmy w celach rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97, DZ. Ust. Nr 133 poz. 883. Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.
oraz opcjonalnie:
Wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych w bazie danych Centralnego Ośrodka Informatyki z siedzibą w Warszawie, 00-676, przy ul. Suwak 3, również po okresie rekrutacji, a także dla innych procesów rekrutacji prowadzonych przez Centralny Ośrodek Informatyki lub inne Oddziały Centralnego Ośrodka Informatyki, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97, DZ. Ust. Nr 133 poz. 883. Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się