Oferta pracy

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Chorzowska 152

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • .NET Core

  • JavaScript

  • TypeScript

  • HTML

  • CSS

  • Angular

  • Entity Framework

  • TSQL

  • TFS

  • Azure DevOps Pipelines

  • MVC

  • WebAPI

O projekcie

Zadania naszych zespołów skupiają się na projektowaniu i budowaniu systemów i aplikacji wewnętrznych wspierających działalność naszej firmy i marki PwC. Zakres projektów obejmuje obszary m.in. HR, szkolenia, planowanie i rozliczenie pracy, administrację. Ekosystem naszych aplikacji tworzy spójny koncept oparty architekturę mikroserwisów bazujących na infrastrukturze Microsoft Azure.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oraz utrzymywanie aplikacji .NET tworzonych dla klienta wewnętrznego w metodyce Agile,

  • Ścisła współpraca z zespołami biznesowymi celem przełożenia ich potrzeb na efektywne projekty,

  • Praca jako członek Agileowego, multidyscyplinarnego zespołu do spraw rozwoju oprogramowania,

  • Wsparcie Team Leadera.

Nasze wymagania

  • Znajomość .NET, .NET Core,

  • Znajomość JavaScript, TypeScript, HTML5, CSS3,

  • Znajomość Angular,

  • Znajomość Entity Framework,

  • Mile widziana znajomość TSQL,

  • Znajomość TFS/Azure DevOps Pipelines,

  • Doświadczenie w MVC oraz WebAPI,

  • Dobre zrozumienie wzorców projektowych, zasad SOLID, Dependency Injection, RESTful Web Services,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Dokładność oraz dobra organizacja pracy (Agile, Scrum).

Podział czasu pracy
85%

odpowiedzialność za rozwój aplikacji

15%

utrzymanie

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • środowiska testowe

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój i transfer wiedzy w ramach szkółek IT,

  • Hybrydowy model pracy (możliwość pracy w pełni stacjonarnej),

  • Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna (Buddy Program),

  • Program [email protected] w tym stałe aktywności wellbeingowe i cyklicznie organizowane eventy, platforma edukacyjna, kompleksowa opieka medyczna, wsparcie psychologiczne, konsultacje specjalistyczne, dodatkowe ubezpieczenia, kluby sportowe, możliwość skorzystania z karty MultiSport,

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów zewnętrznych wraz z certyfikacją wiedzy,

  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz nowoczesne platformy szkoleniowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Zespół Central Functions świadczy kompleksowe usługi dla pracowników wszystkich działów PwC Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. Zadania wykonywane przez zespół związane są z obszarami takimi jak: HR, Marketing i Komunikacja, Administracja, Zarządzanie ryzykiem, Finanse wewnętrzne czy IT.

Przewiń do profilu firmy