Oferta pracy

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • HTML

  • JavaScript

  • CSS

  • React.js

  • ASP.NET MVC

  • REST

  • SOAP

  • XML

  • Git

Mile widziane

  • CI/CD

  • Azure DevOps

  • PostgreSQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i implementacja rozwiązań w technologii .NET

  • wspieranie w pracach pozostałych członków zespołu

  • tworzenie i rozwój aplikacji realizowanych przez Spółkę

  • czynny udział w pracach zespołów projektowych

  • praca w SCRUM

Nasze wymagania

  • 5 letnie doświadczenie w programowaniu

  • praktyczne doświadczenie w programowaniu w języku C#  (platforma .NET)

  • znajomość HTML (preferowana HTML5), Javascript oraz CSS oraz frameworków SPA (React.js)

  • praktyczna znajomość technologii ASP.NET MVC lub Web API

  • doświadczenie w pracy z web serwisami w technologii .NET (REST oraz SOAP)

  • doświadczenie w projektowaniu oraz pracy z dokumentami XML

  • umiejętność korzystania z narzędzia GIT, znajomości GitFlow oraz dbanie o jakość kodu poprzez pull request i code review

  • doświadczenie w pracy i zarządzaniu narzędziami CI/CD (Azure DevOps)

  • znajomość projektowania struktur bazodanowych w bazach SQL (PostgreSQL)

  • innowacyjność w pisaniu czystego kodu, wykorzystującego dobre praktyki programistyczne i wzorce projektowe

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Pentacomp

Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 25 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.

Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

Przewiń do profilu firmy