Oferta pracy

Starszy Programista .NET

Altkom Software & Consulting Sp. z o.o.O firmie

9 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET Framework

  • .NET Core

  • Entity Framework

  • Entity Framework Core

  • C#

  • SQL

  • ASP.NET Core MVC

  • ASP.NET

  • ASP.NET Core

  • Angular

  • xUnit

  • NUnit

  • Git

Mile widziane

  • Azure App Service

  • Domain Driven Design

  • Microservices

  • Application Insights

  • Azure SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i wycena rozwiązań (dobór technologii do projektu, weryfikacja specyfikacji funkcjonalnych i wymagań pod kątem wykonalności i logiki),

  • udział w pracach developerskich (projektowaniu rozwiązań, implementacji warstwy interfejsu użytkownika i logiki aplikacji biznesowych),

  • zarządzanie wiedzą i jakością (code review, wspieranie zespołu w wymianie wiedzy i umiejętności),

  • rozwój produktów naszej firmy używanych przez czołowe banki i firmy ubezpieczeniowe w Polsce,

  • współpraca z klientem (udział w ofertowaniu i realizacji projektu).

Nasze wymagania

  • znajomość platformy .NET Framework oraz .NET Core,

  • doświadczenie w stosowaniu Entity Framework i Entity Framework Core,

  • znajomość języka C#, SQL (Microsoft SQL Server 2014+),

  • wiedza nt. ASP.NET / ASP.NET Core,

  • umiejętność tworzenia front-endów w Angular,

  • praktyka w pisaniu testów jednostkowych w xUnit, NUnit,

  • umiejętność pracy z repozytorium kodu (GIT),

  • znajomość zasad umożliwiających tworzenie dobrego kodu (SOLID, DRY, Clean Code),

  • zdolność budowania trwałych relacji interpersonalnych,

  • chęć i umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • proaktywność i chęć inicjowania zmian.

  • znajomość Azure App Service, Application Insights, Azure SQL,

  • znajomość Domain Driven Design i Microservices,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami i projektami IT,

  • praktyczna wiedza z zakresu projektowania i dostarczania aplikacji działających w HA - zapewnianie odpowiednich wskaźników RTO/RPO.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • BDD

  • DDD

  • event modeling

  • pair programming

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • NFR

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • 20 dni w roku dedykowane na rozwój kompetencji,

  • dodatkowy płatny urlop na rozwój pozazawodowy,

  • nowoczesne narzędzia pracy,

  • dla chętnych możliwość pracy w biurach w atrakcyjnych lokalizacjach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Altkom Software & Consulting Sp. z o.o.

W Altkom Software & Consulting tworzymy oprogramowanie dedykowane i świadczymy usługi doradcze dla dużych firm, również międzynarodowych. Branże, dla których pracujemy, to przede wszystkim bankowość, ubezpieczenia oraz szeroko pojęty przemysł. W naszej organizacji stawiamy na wymianę wiedzy, a przede wszystkim na rozwój – podążamy za pracownikiem i jego potrzebami samorealizacji.

Jeśli chciałbyś stać się częścią naszego Zespołu, to odwiedź naszą stronę, gdzie odnajdziesz aktualne oferty pracy: https://altkomsoftware.pl/pracuj-z-nami/

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy