Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Programista PHP (Big Data)

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-03-21

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

IT Kontrakt jest Managerem Specjalisty na rynku IT. Od ponad 12 lat wspieramy naszych pracowników w budowaniu i kształtowaniu spersonalizowanej ścieżki kariery. Nasz zespół to ponad 1300 entuzjastów technologii, dla których ważne jest nieszablonowe podejście do współpracy, różnorodność projektów oraz rozwój zawodowy.

Obecnie dla naszego klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osób na stanowisko:

miejsce pracy: Gdańsk
nr referencyjny: AKC/SPBD/GDN/3/P

Obowiązki

  • Projektowanie, tworzenie i rozbudowa nowoczesnych aplikacji webowych z wykorzystaniem PHP 5.6, 7.0, Symfony/ Laravel/ Falcon, GIT, Linux, JS/jQuery, Node.JS, React, bazy MySQL/ Postgres/ częściowo NoSQL + Big Data
  • Praca zespołowa z wykorzystaniem elementów SCRUM
  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności
  • Dbałość o optymalizację, szybkość i wydajność tworzonych aplikacji
  • Opieka liderska nad wybranymi projektami i możliwość awansu na stanowisko Lidera Zespołu

Wymagania:

  • Kilkuletnie, komercyjne doświadczenie w zakresie tworzenia oprogramowania w technologii PHP
  • Znajomość JS, jQuery, CSS(SASS), Node.JS i/lub React, GIT
  • Znajomość jednego z popularnych frameworków
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych, mile widzialne doswiadczenie z NoSQL
  • Chęć intensywnego rozwoju i nauki
  • Talent i pomysłowość
  • Mile wdziane jest także doświadczenie z Apache Hadoop/ Hive, Apache Spark i Apache Mahout

Gwarantujemy:

  • Złożone i zróżnicowane projekty realizowane na potrzeby wewnętrzne w dużej organizacji
  • Naukę i szkolenia w zakresie nowych rozwiązań i kolejnych wersji technologii już sprawdzonych
  • Pracę w doświadczonym zespole programistycznym
  • Intensywny rozwój zawodowy i zdobywanie praktycznych umiejętności
  • Przyjazną atmosferę pracy i szeroką ofertę integracyjną
  • Długofalowe zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez Kandydata formę współpracy
  • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną i pakiet ubezpieczeń
  • Elastyczne godziny pracy (start między 6.30 a 9.30)
  • Możliwość awansu na stanowisko liderskie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. rekrutacja@itkontrakt.pl

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Sposób aplikowania na stanowisko:

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres: rekrutacja@itkontrakt.pl.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami.

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Starszy Programista PHP.

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się