Ta oferta pracy jest nieaktualna od 259 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Programista PHP

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

IT Kontrakt jest jedną z wiodących firm rekrutacyjnych, specjalizującą się w sektorze IT.  Firma dostarcza najlepszych specjalistów do projektów informatycznych realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki.

Obecnie dla naszego Klienta, polskiej firmy stabilnie działającej na polskim jak i międzynarodowym rynku od wielu lat, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Gdańsk
nr referencyjny: AKC/WDT/GDN/1/P

Nowozatrudniona osoba dołączy do wewnętrznego Zespołu developerskiego. Jej zadaniem będzie, wspólnie z Zespołem, projektowanie i wdrażanie stron www oraz aplikacji WEB. Zespół głównie zajmuje się tworzeniem nowych rozwiązań na potrzebny biznesu.

 Zadania:

  • Tworzenie nowoczesnych aplikacji webowych z wykorzystaniem  PHP 5.x i 7.0, JS, jQuery, HTML/CSS, LESS/SASS, Bootstrap, UX/UI
  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności
  • Dbałość o optymalizację, szybkość i wydajność tworzonych aplikacji

Ważne jest dla nas:

  • Doświadczenie w tworzeniu rozbudowanych aplikacji webowych z zastosowaniem PHP, HTML/CSS, JS, jQuery
  • Znajomość zasad projektowania responsywnych layoutów
  • Znajomość i umiejętność praktycznego zastosowania popularnych frameworków
  • Nastawienie na tworzenie nowych rozwiązań, własna inicjatywa, kreatywność

Gwarantujemy:

  • Złożone i zróżnicowane projekty realizowane na potrzeby własnego biznesu
  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii i najnowszych wersji technologii już sprawdzonych
  • Możliwość samodzielnego kreowania projektu i wdrażania swoich pomysłów
  • Naukę i szkolenia techniczne
  • Pracę w doświadczonym zespole programistycznym w organizacji o płaskiej strukturze
  • Intensywny rozwój zawodowy i zdobywanie praktycznych umiejętności
  • Przyjazną atmosferę pracy i szeroką ofertę integracyjną
  • Długofalowe zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta w oparciu o najdogodniejszą dla Kandydata umowę (umowa o praca lub umowa B2B)
  • Benefity: Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną i pakiet ubezpieczeń

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres:

rekrutacja@itkontrakt.pl

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie
w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia zleconego procesu rekrutacji na stanowisko Starszy Programista PHP.

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się