Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1318 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Programista Python

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lacan Technologies Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w tworzeniu wysokiej klasy systemów zarządzania firmami (ERP). Nasze innowacyjne metody pozwalają nam wdrażać systemy unikatowe, dostosowywane do potrzeb klientów. Firma realizuje projekty dla dużych partnerów. Obecnie szukamy osób, które chciałyby rozwijać z nami firmę i w przyszłości ją współtworzyć. Zależy nam na ciągłym rozwoju i podnoszeniu kwalifikacji oraz horyzontów naszych współpracowników.

    Obecnie poszukujemy:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Region: mazowieckie

    Numer referencyjny: 01288

    Opis stanowiska:

    • udział w prowadzeniu projektów informatycznych;
    • udział w tworzeniu, oraz rozwijaniu nowych aplikacji;
    • współpraca z programistami i innymi działami w firmie.

    Wymagania:

    • umiejętność i chęć rozwiązywania problemów;
    • otwarty umysł;
    • mile widziane: znajomość języka Python;
    • min. 2-letnie doświadczenie w programowaniu obiektowym.

    Oferujemy:

    • pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole;
    • stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych i pełne wsparcie firmy w poszerzaniu wiedzy i nabywaniu nowych umiejętności;
    • możliwość poznania nowych technologii;
    • atrakcyjne wynagrodzenie.

    Osoby zainteresowane zapraszamy do wypełnienia ankiety na stronie prosimy powołać się na numer referencyjny ogłoszenia 01288

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Lacan Technologies Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."