Starszy programista SAP ABAP

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.06.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 08.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od 2002 roku wspieramy sukces firm tworząc unikalne rozwiązania IT. Zatrudniamy w Polsce blisko 60 wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Realizujemy projekty dla naszych klientów w Niemczech. Zajmujemy się portalami B2B i transformacją cyfrową tworząc oprogramowanie dedykowane w technologii Microsoft, Java, SAP. Dołącz do naszego zespołu i pracuj dla światowych marek.

    Twój rozwój jest dla nas kluczowy.

    Miejsce pracy: Gliwice

    FIS-SST Sp z o.o. jest częścią niemieckiej grupy FIS, która specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań SAP na rynku niemieckim. Do naszej gliwickiej siedziby poszukujemy doświadczonego programisty SAP ABAP.

    Zadania:

    • Tworzenie rozbudowanych transakcji i programów
    • Ścisła współpraca z klientem i liderem zespołu
    • Udział w procesie planowania oraz wdrażania nowych projektów

    Czego oczekujemy:

    • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego, język angielski będzie dodatkowym atutem
    • Przynajmniej 5 letniego doświadczenia na stanowisku programisty ABAP
    • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu projektowego będzie dużym atutem
    • Bardzo dobrej znajomości funkcjonalnej min. jednego modułu SAP i dobrej co najmniej dwóch (MM, SD, PP, WM, FI, CO)
    • Gotowość do wyjazdów służbowych (Niemcy)
    • Doskonałych kompetencji miękkich
    • Umiejętności analitycznego myślenia

    Nasza oferta:

    • BEZPIECZEŃSTWO: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, ponad 16 lat obecności na rynku IT
    • ROZWÓJ: finansowanie certyfikatów, szkoleń i nauki języków obcych
    • KOMFORTOWE WARUNKI PRACY: nowoczesne biuro, wyposażona kuchnia, najlepsza kawa i herbata, codzienne dostawy owoców i bakalii, taras gdzie można pracować w upalne dni i przede wszystkim przyjazna atmosfera pracy!
    • ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
    • AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, grupy sportowe, wspólne bieganie
    • ROZRYWKA: wspólne grillowanie, wyjazdy integracyjne, coroczne przyjęcia wigilijne
    Nie jesteś pewien czy spełniasz nasze oczekiwania – aplikuj! Zawsze dajemy feedback!

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a i c Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. zawartych w nadesłanych dokumentach aplikacyjnych CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji przez okres nie dłuższy, niż do zakończenia obecnej rekrutacji prowadzonej przez firmę FIS-SST Sp. z o.o. jako Administratora Danych zgodnie z art. 4 ust. 7 Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016r.

    Podanie przeze mnie danych osobowych poza zakresem wymaganym przez Kodeks Pracy jest dobrowolne.

    Tym samym zostałam/em poinformowany, że każdej osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo do uzyskania informacji o zasadach przetwarzania, kontroli, poprawiania i zabezpieczenia danych osobowych, a także prawo do złożenia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania oraz, że przysługuje mi prawo wniesienia skargi do UODO (Urzędu Ochrony Danych Osobowych), gdy uznane zostanie, iż przetwarzanie wizerunku i podanych na oświadczeniu danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

    Wyrażam dobrowolnie zgodę/ Nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a i c Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. zawartych w nadesłanych dokumentach aplikacyjnych CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej niż przez rok prowadzonej przez firmę FIS-SST Sp. z o.o. jako Administratora Danych zgodnie z art. 4 ust. 7 Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016r.”