Ta oferta pracy jest nieaktualna od 145 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Projektant Działu Inżynierii Wodnej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 23.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AECOM powstał, żeby budować lepszy świat. Projektujemy, budujemy, finansujemy i zarządzamy obiektami infrastrukturalnymi dla sektora rządowego, podmiotów komercyjnych oraz organizacji w ponad 150 krajach. Jako w pełni zintegrowana firma, łączymy globalny zasięg z lokalną wiedzą, dostarczając rozwiązania dla najbardziej skomplikowanych wyzwań projektowych. Realizujemy nowoczesne budynki i obiekty infrastrukturalne, dbając przy tym o lokalne społeczności i środowisko, a nasza praca ma za zadanie przekształcać i udoskonalać otaczający świat. Firma AECOM, uplasowana na liście Fortune 500, w roku finansowym 2017 osiągnęła przychody w wysokości 18,2 mld dolarów. Dowiedz się więcej na aecom.com i @AECOM.

    Aktualnie poszukujemy Starszych Projektantów Działu Inżynierii Wodnej do nowopowstałej jednostki, dedykowanej do projektów zagranicznych- Global Design Centre (Europe GDC) z siedzibą w Warszawie.

    Lokalizacja: Warszawa

    Zakres obowiązków

    • Koordynacja,delegowanie i kierowanie pracą zespołu Inżynierii Wodnej na projektach zagranicznych lub częściach projektów- od etapu koncepcji poprzez wszystkie fazy projektu,
    • Ścisła współpraca z Kierownikiem zespołu,
    • Wykonywanie analiz oraz zarządzanie procesami projektowymi, w tym: planowanie,monitorowanie zakresu projektu, procedur, budżetu i harmonogramu,
    • Przeprowadzanie finalnych weryfikacji dokumentacji projektowej,
    • Szkolenie oraz dzielenie się wiedzą z mniej doświadczonymi członkami zespołu.

    Wymagania

    • Doświadczenie w pracy na projektach z branży infrastruktury wodno-ściekowej, przeprowadzania analiz i przygotowywania raportów,
    • Osoba posiadająca specjalistyczną wiedzę praktyczną na temat: odwodnienia i drenażu obiektów infrastruktury liniowej, projektowania sieci zewnętrznych wod-kan, kanalizacji deszczowej, tematyki retencji terenowej,
    • Znajomość:
      • AutoCAD, Microstation,
      • Oprogramowania do obliczeń hydraulicznych sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, analizy kanalizacji deszczowej, ogólnospławnej a także analizy powodziowej,
      • GIS.
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania GEOPAK, INROADS, OPENROADS, CIVIL 3D,
    • Praktyczna wiedza BIM dla liniowej infrastruktury będzie dodatkowym atutem,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,
    • Znajomość oprogramowania Microsoft Office,
    • Gotowość do zagranicznych podróży służbowych.

    Doświadczenie

    • 10+ lat doświadczenia zawodowego przy projektach infrastruktury wodno-ściekowej,
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
    • Zagraniczne uprawnienia projektowe będą atutem,
    • Wykształcenie: Magister Inżynierii Środowiska bądź kierunków o podobnym profilu.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez firmę AECOM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 2, w zakresie procesu rekrutacyjnego oraz udziału w dalszych procesach rekrutacji. Jednocześnie zostałem poinformowany, że Administratorem moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych jest AECOM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 2. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz udziału w dalszych procesach rekrutacji na potrzeby AECOM Polska Sp. z o.o. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie powyżej zgody i jest całkowicie dobrowolne. Odbywa się w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest obowiązkowe (art. 221§ 1 Kodeksu Pracy).Podanie pozostałych danych, innych niż wymienionych w art. 221§ 1 Kodeksu Pracy jest dobrowolne, ale niezbędne dla osiągnięcia wskazanego celu. Przysługuje mi prawo do dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Powyżej wyrażona zgoda może zostać przeze mnie odwołana w każdym czasie. Moje dane będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacji, jednak nie dłużej niż 10 lat. Dodatkowo, będą mogły być przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń związanych z przetwarzaniem danych osobowych w celach określonych powyżej. Przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.”