Oferta pracy

Starszy projektant instalacji elektrycznych

SYNERGIO S.A.O firmie

10 000‐14 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Udział w wykonywaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych w zakresie instalacji elektrycznych w sposób zgodny z decyzją o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu, wymogami Prawa Budowlanego i innymi obowiązującymi regulacjami
  • Przygotowanie dokumentacji do zgłoszenia instalacji w zakładzie energetycznym, KIP, WZ/ZT, wniosków o wydanie warunków przyłączenia
  • Uzyskiwanie opinii i uzgodnień od właściwych instytucji zewnętrznych, w zakresie przewidzianym prawem, niezbędnych do realizacji projektu - kontakt z instytucjami, urzędami, właścicielami nieruchomości
  • Udział w wykonywaniu wizji lokalnych oraz inwentaryzacji w terenie
  • Definiowanie wymagań i założeń projektowych
  • Nadzór nad procesem przygotowania koncepcji technicznych
  • Nadzór nad procesem projektowym przy współpracy ze wszystkimi stronami postępowania
  • Doradztwo techniczne na etapie projektowania i realizacji
  • Ocena poprawności rozwiązań budowlanych i technologicznych
  • Udział w wykonywaniu obliczeń technicznych i sporządzaniu kosztorysów
  • Dobór optymalnych komponentów instalacji fotowoltaicznej
  • Tworzeniem rysunków koncepcyjnych zagospodarowania terenów oraz rysunków technicznych niezbędnych do realizacji prac projektowych
  • Tworzeniem analiz produktywności potencjalnych lokalizacji fotowoltaicznych
  • Koordynacja podwykonawców

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe elektryczne (elektrotechnika, energetyka lub pokrewne)
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji fotowoltaicznych
  • Znajomość standardów projektowania a także norm i przepisów
  • Terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Znajomość narzędzi wspomagających projektowanie (m.in. AutoCAD, mile widziana znajomość PVSol lub PVSyst)
  • Znajomość podstawowych programów biurowych (m.in. Word, Excel)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, odpowiedzialność i dokładność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnim doświadczeniem,
  • Pracę w uczciwej, pro-ekologicznej instytucji,
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Stałe i stabilne zatrudnienie na pełny etat, od poniedziałku do piątku

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy