Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Projektant UX

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polska Press Grupa to ogólnopolski koncern medialny, którego serwisy internetowe odwiedza miesięcznie ponad 16 milionów polskich internautów, generując 650 milionów odsłon.

    W naszym portfolio znajduje się kilkadziesiąt tytułów m.in. gratka.pl, polskatimes.pl, naszemiasto.pl, telemagazyn.pl, gol24.pl, motofakty.pl.

    Do grupy Projektantów UX poszukujemy doświadczonej osoby, która współpracując z blisko 60 osobowym zespołem (programiści, projektanci UX, scrum masterzy, product ownerzy) w metodykach zwinnych (Scrum) będzie miała bezpośredni wpływ na rozwój naszych produktów internetowych.

    Jeżeli chcesz wpływać na kształt polskiego Internetu, eksperymentować i pracować w oparciu o badania i dane… ta oferta jest dla Ciebie!

    miejsce pracy: Gdańsk

    Jakie zadania będziesz realizować?

    • Doskonalenie produktów i zachodzących w nich procesów
    • Poznawanie i zrozumienie potrzeb i problemów użytkowników naszych produktów
    • Definiowanie metryk sukcesu prowadzonych prac
    • Wspieranie właścicieli produktów i zespołów produktowych wiedzą z zakresu UX
    • Sprawne komunikowanie wypracowanych rozwiązań

     Czego oczekujemy od Ciebie?

    • Twojego nieustannego rozwoju
    • Udokumentowanego doświadczenia z zakresu projektowania UX
    • Dobrej znajomości technik i metod związanych z procesem projektowym (persony, scenariusze użytkownika, customer journey, testowanie użyteczności)
    • Swobody w korzystaniu ze Sketch’a (mile widziane inne narzędzia)
    • Bardzo dobrej komunikacji i umiejętności uzasadniania swoich decyzji projektowych
    • Sięgania do danych i wyciągania z nich trafnych wniosków
    • Sprawnego planowania i facylitacji warsztatów projektowych
    • Umiejętności planowania i prowadzania badań jakościowych
    • Korzystania z wiedzy multidyscyplinarnych zespołów
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z produktowymi zespołami Scrum’owymi

     Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Uczestnictwo w rozwoju produktów wykorzystując innowacyjne technologie
    • Przyjazną, luźną atmosferę pracy
    • Budynek wyposażony w sale kreatywne (np. Xbox), szafki rowerowe i prysznic
    • Stanowisko pracy wyposażone w laptopa (do wyboru Linux, Windows lub macOS) z dodatkowym monitorem
    • Świeże owoce w czwartki
    • Gwarantowane miejsce parkingowe (samochód, rower)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera

    Wysyłając do Nas swoją aplikację akceptujesz poniższe informacje:
    Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02 – 672) przy ul. Domaniewskiej 45, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000002408   (dalej: „my” lub „Polska Press”).
    Informujemy, że Państwa dokumenty aplikacyjne będą wykorzystane w procesie rekrutacji, do której zgłosili Państwo swój udział. Jeśli wyrażą Państwo zgodę na przetwarzanie przez nas Państwa dodatkowych danych, o które zapytujemy w formularzu, wówczas będziemy mogli wykorzystać te informacje w procesie rekrutacji. Ponadto, jeżeli wyrażą Państwo dodatkową zgodę, będziemy wykorzystywać Państwa dane na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

    Ponadto w każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez administratora danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące przetwarzania Państwa danych, w tym wycofania zgody zostały zawarte w Nocie Informacyjnej dostępnej na www. polskapress.pl/pl/kariera/nota.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polska Press Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych żądanych przez Polska Press Sp. z o.o., dla potrzeb rekrutacji.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji*.
    *w przypadku wyrażenia zgody będziemy wykorzystywać Państwa dokumenty aplikacyjne w naszych rekrutacjach mających miejsce w okresie jednego roku od dnia złożenia przez Państwa dokumentów.