Oferta pracy

Starszy Przedstawiciel Handlowy

Target PROO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Żywiec Zdrój, Upfield, KraftHeinz, Algida, Danone, mBank, Monnari.

Nie czekaj – dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

W związku z dynamicznym rozwojem struktur centralnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów, realizację celów i wdrażanie nowych Przedstawicieli Handlowych.

Obowiązki

  • przeprowadzanie regularnych wizyt handlowych w punktach rynku detalicznego i nowoczesnego
  • sprzedaż na bazie presellingu
  • zapewnienie dostępności produktów oraz wprowadzanie nowych produktów na podległym terenie
  • wdrażanie nowych Przedstawicieli Handlowych
  • przestrzeganie standardów merchandisingowych
  • raportowanie bieżących wyników pracy za pomocą systemu mobilnego

Oczekujemy

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • dobrej znajomości topografii terenu
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji
  • samodzielności w planowaniu i organizowaniu własnej pracy
  • znajomości programu Excel

Oferujemy

  • Bezpośrednią pracę dla największych korporacji FMCG
  • Umowa o pracę na zastępstwo
  • Atrakcyjne
    wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia
    pracy (telefon)
  • Nowy samochód
    służbowy
  • Dofinansowanie
    karnetu sportowego
  • Pakiet medyczny
    Luxmed
  • Stały rozwój i doświadczenie w sprzedaży
Jesteśmy otwarci na osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
klikając w przycisk "Aplikuj”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy