Oferta pracy

Starszy Przedstawiciel Handlowy

Target PROO firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)
Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Żywiec Zdrój, Upfield, KraftHeinz, Algida, Danone, mBank, Monnari.

Nie czekaj – dołącz do Grupy Danone już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

Aktualnie na potrzeby rekrutacji dla Danone, producenta marek Danone, Actimel, Activia, Danio, Fantazja poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Będziesz odpowiedzialny za utrzymywanie relacji i współpracę z lokalnymi klientami sieciowymi i hurtowymi. Na starcie zostaniesz objęty programem wdrożeniowym.

Obowiązki

  • realizacja planów sprzedażowych u klientów hurtowych i w sieciach lokalnych,
  • zwiększenie dystrybucji numerycznej na powierzonym terenie,
  • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami hurtowymi oraz lokalnymi sieciami,
  • wdrażanie rozwiązań odsprzedażowych dostosowanych do potrzeb klientów,
  • budowanie i utrzymywanie dostępności produktów oraz ich widoczności u klientów,
  • planowanie i monitorowanie wykorzystania budżetu na podległym terenie,
  • działania nakierowane na zwiększenie sprzedaży w kanale WHO C&C, oraz badanie rynku.

Oczekujemy

  • przynajmniej 2-letniego doświadczenia w dziale sprzedaży (znajomość branży FMCG będzie dużym atutem),
  • doświadczenia w obsłudze i negocjacjach z sieciami lokalnymi i dystrybutorami,
  • znajomości pakiet MC Office, a w szczególności Excel,
  • umiejętności motywacji zespołów sprzedażowych,
  • otwartości i komunikatywności,
  • pasji i proaktywnej postawy w działaniu,
  • umiejętności analizowania danych i wyciągania wniosków,
  • czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • sprzedaż markowych produktów Danone
  • umowa o pracę w Grupie Danone
  • podstawę wynagrodzenia i premię
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon)
  • komfortowy samochód służbowy
  • pakiet medyczny Luxmed
  • dofinansowanie karnetu sportowego
  • stały rozwój i doświadczenie w sprzedaży
Jesteśmy otwarci na osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
klikając w przycisk "Aplikuj”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy