Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Przedstawiciel Handlowy - weterynaryjny sprzęt medyczny RTG

Medikon Polska Sp. z o.o.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii sprzedaży sprzętu medycznego RTG m.in. marek KONICA MINOLTA, iRAY, Planmeca, EIZO

  • Pozyskiwanie nowych i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami rynku weterynaryjnego

  • Prowadzenia wizyt handlowych i prezentacji sprzętu w placówkach weterynaryjnych na podległym terenie

  • Negocjowanie kontraktów oraz przygotowywanie ofert handlowych

  • Szkolenia i wsparcie merytoryczne i handlowe dla Przedstawicieli Handlowych

  • Udział w spotkaniach i prezentacjach sprzętu Przedstawicieli Handlowych

  • Koordynowanie działań sprzedażowych

  • Zapewnienie merytorycznej i aplikacyjnej opieki powdrożeniowej dla klientów

  • Współpraca z działem serwisu

  • Bieżąca praca z system CRM

  • Reprezentowanie firmy na szkoleniach, targach, konferencjach branżowych

  • Raportowanie do Dyrektora Sprzedaży i Zarządu Spółki

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • Minimum 1-roczne doświadczenie na stanowisku specjalisty produktu i/lub lidera zespołu

  • Doświadczenie w sprzedaży sprzętu lub elektroniki użytkowej

  • Wykształcenie wyższe (preferowane weterynaryjne, około-medyczne, techniczne)

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

  • Determinacja w dążeniu do celu, aktywność i skuteczność w działaniu

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Biegła znajomość obsługi komputera, MS Office, środowiska Windows

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Znajomość branży i rynku weterynaryjnego

  • Znajomość urządzeń RTG i regulacji prawnych w zakresie ich stosowania

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie – część zasadnicza + premia od wyników

  • Wdrożenie i szkolenia – możliwość podnoszenia kwalifikacji i doskonalenia umiejętności w branży rozwiązań medycznych i IT

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Samochód służbowy – również do użytku prywatnego

  • Dodatkowe benefity tj. prywatna opieka medyczna, dostęp do programu MultiSport, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

KANDYDATÓW PROSIMY O PRZESŁANIE CV I LISTU MOTYWACYJNEGO.

Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Medikon Polska Sp. z o.o. – od ponad 22 lat dostarczamy rozwiązania dla rynku medycznego. W naszym portfolio dla klientów segmentu medycyny ludzkiej i weterynaryjnej znajdują się rozwiązania RTG oraz systemy wspierające obieg danych w pracowniach rentgenowskich.

Jeśli interesuje Cię praca w stabilnej, niedużej firmie, bazującej na zaufaniu i wzajemnym wsparciu oraz przyjaznych relacjach międzyludzkich a stanowisko jest dla Ciebie interesujące, prześlij nam swoją aplikację.

Przewiń do profilu firmy