Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Referent ds. Administracyjnych

Politechnika WarszawskaO firmie

  • plac Politechniki 1
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Politechnika Warszawska

plac Politechniki 1

Warszawa

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko starszego referenta ds. administracyjnych w wymiarze pełnego etatu w Biurze Dziekana Wydziału Architektury.

*Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa Biura Dziekana;
  • obsługa kancelaryjna, w tym rejestr pism przychodzących i wychodzących;
  • przygotowanie korespondencji, nadzór nad obiegiem dokumentów;
  • planowanie harmonogramu pracy i organizacja spotkań;
  • wykonywanie innych prac zleconych doraźnie przez przełożonego, związanych z zadaniami Wydziału.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe;
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera w zakresie programów MS Office (Word, Excel, Outlook);
  • znajomość języka angielskiego;
  • obsługa urządzeń biurowych;
  • umiejętność organizacji czasu pracy i ustalania priorytetów;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Wymagania pożądane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie w pracy na uczelni wyższej będzie dodatkowym atutem);
  • samodzielność, sumienność, rzetelność, terminowość i dokładność, wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Wymagane dokumenty:

  • CV;
  • list motywacyjny.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Ogłoszenie archiwalne