Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Referent ds. Informatyki

Politechnika Warszawska

Nowowiejska 15/19

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udzielanie wsparcia technicznego w zakresie sprzętu komputerowego, sprzętu drukującego oraz oprogramowania wykorzystywanego na Wydziale;

  • bieżąca obsługa w obszarze bezpieczeństwa informacji – przestrzeganie zasad bezpieczeństwa informatycznego oraz stosowanie systemu zabezpieczenia komputerów oraz danych użytkowników;

  • obsługa komputerowych i sieciowych laboratoriów na potrzeby studentów;

  • bieżąca obsługa Wydziału w obszarze systemów informatycznych: administrowanie serwerami, w tym serwerami laboratoriów ogólnowydziałowych, ogólnowydziałowymi bazami danych;

  • terminowe reagowanie i rozwiązywanie zgłoszeń serwisowych.

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe na kierunku informatyka;

  • minimum 2-lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;

  • posiadanie praktycznej wiedzy z zakresu obsługi sieci z domenami (profile sieciowe);

  • biegła znajomość pakietu Office i obsługa systemu Microsoft Windows;

  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia;

  • umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego rozwiązywania problemów;

  • biegła znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • pakiet szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe;

  • możliwość wykupienia pakietu medycznego;

  • świadczenia socjalne np. „wczasy pod gruszą”

O nas

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko starszego referenta ds. informatyki w Biurze Obsługi Informatycznej Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych w wymiarze pełnego etatu. Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Zastrzegamy możliwość nie dokonania wyboru kandydata. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy