Oferta pracy

Starszy referent ds. Kadr i Płac

HR Investment Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi obejmujące outsourcing personalny, doradztwo personalne oraz konsultacje HR.

Do naszego oddziału we Wrocławiu obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców
  • Prowadzenie spraw związanych z zatrudnieniem
  • Naliczanie i rozliczanie list płac
  • Rozliczanie i ewidencja czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie)
  • Prowadzenie teczek osobowych

Wymagania

  • Doświadczenie w dziale Kadr minimum 4 miesiące
  • Mile widziane doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń
  • Mile widziane doświadczenie w zatrudnianiu cudzoziemców
  • Dokładność, zdolności analityczne
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w zgranym i energicznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy