Oferta pracy

Starszy referent ds. obsługi logistycznej

VAN PUR S.A.

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Logistyczna obsługa zamówień klientów

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Fakturowanie towarów i opakowań

  • Obsługa wysyłek realizowanych w procedurze zawieszenia poboru akcyzy

  • Sporządzanie i archiwizacja dokumentów dla dostaw zagranicznych i krajowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku logistycznym

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie wraz z premią

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy największą niezależną polską spółką piwowarską.

Nasza oferta obejmuje piwa oraz bezalkoholowe napoje słodowe.

Mamy opinię sprawdzonego i cenionego partnera handlowego

Przewiń do profilu firmy