Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy referent ds. rozwoju personalnego

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

    Codziennie nasz Zespół dba o to, aby mieszkańcom Wrocławia żyło się lepiej.
    I Ty też możesz mieć na to wpływ - dołącz do nas!

    Chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i uprawnienia?
    Jeżeli jesteś pasjonatem HR

    dołącz do naszej firmy!
    Miejsce pracy: Wrocław

    Jakie będą Twoje zadania?

    będziesz odpowiedzialny/a m. in. za:

    • obsługę procesów HR w zakresie rozwoju kompetencji,
    • koordynację logistyki szkoleń otwartych i zamkniętych,
    • administrowanie platformą szkoleniową w systemie wewnętrznym,
    • doskonalenie i współtworzenie procesów HR, tj. rozmowy rozwojowe, onboarding,
    • organizację oraz koordynację zajęć językowych, m. in. w zakresie monitorowania frekwencji, osiągniętych wyników oraz rozliczania kosztów.

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • wykształcenia kierunkowego związanego z ZZL (tj. psychologia, socjologia lub pokrewne),
    • min. 3-letniego doświadczenia zawodowego w zakresie rozwoju personalnego,
    • umiejętności identyfikacji potrzeb pracowniczych na różnych szczeblach organizacji,
    • znajomości angielskiego na poziomie min. B2,
    • innowacyjności w myśleniu i działaniu, a także umiejętności poszukiwania i proponowania rozwiązań,
    • prawa jazdy kat. B.

    Oferujemy Ci:

    • możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów,
    • zdobywanie nowych kompetencji poprzez udział lub prowadzenie ciekawych projektów,
    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • szeroki wachlarz opieki medycznej, z dostępem do specjalistów,
    • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
    • nowoczesne narzędzia pracy.

    benefity

    Stabilność zatrudnieniaZaufany
    pracodawca
    Bogata oferta szkoleniowaMożliwość
    rozwoju
    Dofinansowanie do studiów podyplomowych
    Nowoczesne narzędzia pracyAtrakcyjny system wynagrodzeńMożliwość uzyskania uprawnieńDodatkowe
    benefity
    Pracowniczy Program Emerytalny

    Osoby spełniające wyżej wymienione wymagania i zainteresowane podjęciem nowych wyzwań prosimy terminie do 8 grudnia 2018 r. o przesłanie aplikacji - cv i listu motywacyjnego.

    WAŻNE ! Prosimy o dołączenie klauzuli o treści: Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest MPWiK S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Na Grobli 14/16, moich danych osobowych w celach niezbędnych do aktualnej i przyszłych rekrutacji. Mam prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed datą jej wycofania.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

    Zgodnie z art.13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, dalej RODO), MPWiK S.A. informuje, że:
    1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest MPWiK S.A. we Wrocławiu z siedzibą we Wrocławiu 50-421, ul. Na Grobli 14/16, zwaną dalej „Administratorem”.
    2. W sprawach ochrony Pana/Pani danych osobowych może Pan/Pani skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: [email protected] lub telefonując pod numer +48 071 34 09 655 (w godzinach 8:00-15:30 od poniedziałku do piątku) lub może Pan/Pani skontaktować się za Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych, pisząc na adres [email protected] lub telefonując pod numer +48 071 34 09 928 (w godzinach 8:00-15:30 od poniedziałku do piątku).
    3. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z procesem rekrutacji i konsekwencją niepodania danych osobowych jest brak możliwości złożenia CV i wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
    4. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu:
    a)  przeprowadzenia aktualnie prowadzonego procesu rekrutacji wynikającego z powyższego ogłoszenia na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO.
    b)  prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych poprzez pozostawienie w bazie kandydatów na podstawienie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Podanie danych na potrzeby ich przetwarzania w zakresie przyszłych procesów rekrutacji jest całkowicie dobrowolne.
    c)  W celu nawiązania i przebiegu procesu zatrudnienia na podstawie
    art. 6 ust. 1 lit. b RODO
    1. Zbieranie danych w zakresie szerszym niż wynika to z przepisów Kodeksu Pracy i przetwarzanie ich w celach rekrutacyjnych będzie możliwe wyłącznie przez wyrażenie przez Pana/Panią dobrowolnej, odrębnej zgody na ich przetwarzanie, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO.
    2. Pana/Pani dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom świadczącym usługi na rzecz Administratora: usługi IT, usługi medycyny pracy.
    3. Dane osobowe podane na potrzeby:
      a)  bieżącego procesu rekrutacji będą przetwarzane od daty wpływu, w tym przechowywane wyłącznie przez okres prowadzenia tej rekrutacji, a następnie zostaną usunięte.
      b)  Jeżeli Pan/Pani wyraził zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacji będą one przetwarzane, w tym przechowywane przez okres 6 miesięcy, od daty wpływu CV lub do momentu wycofania zgody. Po tym okresie zostaną usunięte.
    1. W przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych odbywających się na podstawie zgody, Administrator informuje o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, co jednak nie będzie miało wpływu na zgodność przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy [email protected]
    1. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu,
    2. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na sposób przetwarzania Pana/Pani danych przez Administratora.