Oferta pracy

Starszy Referent (Dział Kosztów i Analiz)

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w WarszawieO firmie

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Nowoursynowska 166

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa finansowo-księgowa, w tym:

  • Weryfikacja budżetów działalności

  • Kontrola formalno-rachunkowa

  • Ewidencja przychodów i kosztów

  • Fakturowanie

  • Uzgadnianie kont przychodów, kosztów oraz rozrachunków

  • Analiza kosztów w ramach konkretnej działalności

  • Rozliczanie działalności i funduszy

  • Sporządzanie sprawozdań jednostkowych oraz zestawień do sprawozdań zbiorczych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze księgowym, w tym doświadczenie w rozliczaniu projektów

  • Znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości

  • Praktyczna znajomość programów finansowo-księgowych

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Znajomość języka angielskiego

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone działania

  • Sumienność i terminowość

Mile widziane

  • Znajomość programu SIMPLE ERP

  • Znajomość ustawodawstwa dotyczącego szkolnictwa wyższego

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w jednej z największych uczelni w kraju

  • Dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13-tej pensji i jubileuszy

  • Zniżki na obiekty sportowe SGGW i dofinansowanie do pakietu sportowego

  • Zniżki na pobyt w ośrodkach szkoleniowo-wypoczynkowych SGGW

  • Dodatkową opiekę lekarską w placówce medycznej SGGW

  • Paczki na święta dla dzieci

  • Dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych oraz letniego i zimowego wypoczynku dla pracownika i dzieci

  • Pracę w dogodnej lokalizacji w pobliżu metra Ursynów