Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Referent / Referentka ds. Księgowości z j. angielskim

matecoO firmie

  • Murarska 27, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

mateco

Murarska 27

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Stosowanie w Spółce zasad rachunkowości, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności zgodnie z Ustawą o rachunkowości

  • Pomoc przy wdrożeniu nowego systemu klasy ERP oraz usprawnianiu procesów księgowych

  • Prowadzenie i kompletowanie ksiąg rachunkowych Spółki: dekretowanie i księgowanie dokumentów, uzgadnianie ksiąg analitycznych i syntetycznych, kontrola udokumentowania i prawidłowości ewidencji operacji, okresowe inwentaryzowanie stanów należności i zobowiązań, majątku, itp.

  • Udział w procesie zamykania miesiąca/roku

  • Współpraca z Głównym Księgowym Spółki w zakresie przygotowywania raportów/deklaracji podatkowych/ sprawozdań finansowych dla potrzeb wewnętrznych Spółki oraz wymogów Grupy, w tym udział w badaniu i przeglądzie sprawozdań finansowych,

  • Inne prace związane z problematyką rachunkowości, sprawozdawczości i podatków, w tym z uwzględnieniem potrzeb informacji zarządczej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe, preferowana rachunkowość

  • Czynna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku w dziale księgowości

  • Bardzo dobra znajomość przepisów Ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność, zaangażowanie

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Znajomość systemów klasy ERP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku

  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia zawodowego

  • Pakiet medyczny

  • Szkolenia specjalistyczne

  • Pakiet socjalny

  • Doskonałą atmosferę pracy

mateco

mateco podesty ruchome Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu mateco, od lat pozostającego europejskim liderem w wynajmie urządzeń do prac na wysokości. W związku z rozwojem spółki, poszukujemy osoby na stanowisko: Starszy Referent / Referentka ds. Księgowości z j. angielskim.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.